Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a kedvenc babakocsid...

Melyik a kedvenc babakocsid és miért éppen az? Mindenki írjon!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!!!!
2011. márc. 28. 10:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Coletto Aveo 4.

nagyon tágas, kéynelmes! jól megy a terepen, hóban is. könnyű összecsukni, és nem is vészesen nehéz.

2011. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Giraffe club mama love. Nagy, kényelmes, nagyon könnyű tolni mivel a 2 hátsó kerék külön tengelyen mozog, így olyan mintha autót vezetnél :) Meleg és zárt, de könnyen nyáriasítható. Egyedi és nem utolsó sorban OLCSÓ :)
2011. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
47%

Bergon Cross

Nagy fújtatható kerekű, tágas, 3 fokozatban állítható, 5 pontos bizttonsági öv, előlről-hátulról tolhatóés ez is állítható (pl. én méretem meg apához meretezve is).

Szúnyogháló, esővédő, lébzsák tartozékok.

A fújtatóható nagy kerekek miatt bárhol elmegy. Mi földúton lakunk, itt vannak akadályok, de a teleszkópos babakocsinak nincs akadály.

2011. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Bergon Cross és sportkocsiban a BBC Loola vált be.
2011. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Coletto Austin 3 és Quinny Zapp
2011. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!

A második válaszolótól kérdezném,hogy melyik típusú Giraffe Club-os babakocsira gondoltál? Átfordítható a tolókarja?

2011. márc. 30. 10:22
 7/27 anonim ***** válasza:
Maxi Cosi Mura 3 mert igazi kényelmes terep járgány, kis kocsiban pedig a Bugaboo Bee+ most az használjuk szuper a rugózása és a kupola a fiam nagyon szereti!
2011. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nekünk a legolcsóbb Pierre Cardin van, 28 ezer Ft volt, de maximálisan elégedett vagyok vele. Már 2 éve nyúzzuk, de soha semmi baja nem volt és a gyerek is nagyon szereti.
2011. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Coletto Austin! (nekem a 4 kerekű van)
2011. márc. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Coletto Austin a3,sportban pedig Abc design Primo
2011. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!