Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babamosóport ajánlanátok?

Milyen babamosóport ajánlanátok?

Figyelt kérdés
kezdettől fogva a dreftet használom neki, és az arcán van egy nagy piros, száraz folt. a bőre is pötyis kicsit, de az nem gáz. az orvos azt mondta, hogy térjünk vissza a gyógyszertári fürdetőre, ha nem múlik el, akkor menni kell vérvételre, mert lehet tejallergia. de úgy tudom, hogy az csalánkiütéses, nem???? lehet, hogy a mosóportól van? mit használjak????
2009. febr. 24. 20:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
sajna nincs szopi, csak tápszer, úgyhogy nem Anyakajcsitól van.... 21.01, hogy éretd, hogy kopik? Nekünk száraz a folt, és teljesen durva felületű, mint a smirgli... olyan mintha sömörszerű lenne.régen hámlott, most már nem.
2009. febr. 24. 21:23
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ekcémás mindkét gyerekem, és meglepő módon egyedül a folyékony mandulatejes tomitól nem jön ki nekik és a silan sensitive öblitőtöl.

Én is végig próbéltam az összeset, de ez igy bevált, és eddig akinek ajánlottam mindenkinek jó volt.

Sok sikert és kivánom, hogy mihamarabb találd meg a nektek legjobban megfelelő kombinációt, szólok elöre: hosszú és nehéz folyamat lesz, de kitartást!!!

2009. febr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én Bip Hypoallergén mosógélt, illetve DM-es ultrasensitiv mosógélt használok. Öblítő teljesen felesleges, csak eggyel több allergiaforrás, és ezeknek a mosószereknek amúgyis jó illatuk van.

A keresztfiam nagyon érzékeny bőrű, szinte minden kiütötte, ezért nem is javasoltak neki öblítőt. a tesóm amit tudott kifőzött, mosószer nélkül, főzőprogramon, a többit pedig a DM-es ultrasensitiv mosószerrel mosott, öblítő nélkül. Nekik így sikerült elmulasztani a kiütéseket.

2009. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Gabi öblitőt az Auschan-ba vesszük. De a Reál boltokban is láttam már..
2009. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!