Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babamosóport ajánlanátok?

Milyen babamosóport ajánlanátok?

Figyelt kérdés
kezdettől fogva a dreftet használom neki, és az arcán van egy nagy piros, száraz folt. a bőre is pötyis kicsit, de az nem gáz. az orvos azt mondta, hogy térjünk vissza a gyógyszertári fürdetőre, ha nem múlik el, akkor menni kell vérvételre, mert lehet tejallergia. de úgy tudom, hogy az csalánkiütéses, nem???? lehet, hogy a mosóportól van? mit használjak????
2009. febr. 24. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a persil sensitive folyékony gélben a legjobb szerintem.
2009. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szia! mi is a dreftet használjuk, és semmi problámánk vele!
2009. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is nagyon érzékeny bőrű. Mi a Tide sensitive mosóport és a Gabi babaöblitőt használjuk és nem csapja ki.
2009. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
MI IS A DREFTET HASZNALJUK.NINCS PANASZ.
2009. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Dreft mosópor,és Coccolino sensitiv öblítő!Nálunk ez a tuti kombináció.
2009. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


én speciális babamosóport vettem.


[link]


itt találtam, de tuti máshol is lehet venni. Én érte mentem, nem megrendeltem.

Az első pár hónapban (tehát az első falkonig) tuti azt fogom használni.

2009. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. lehet megpróbálom a tide-t. a gabi öblítő hol kapható? dm-ben mosópor van.öblítő is??
2009. febr. 24. 21:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok.Az én lányom homlokán is van egy piros folt ami kopik.A Te lányodé is kopik?
2009. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előző előtti voltam.
2009. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
a gabi mosópor is kifejezetten babáknak van,hozzá szuperjó illatú a gabi öblítő. én dm-ben veszem. öblítőre is lehet allergiás,mi ekcémásak lettünk és azt mondta a bőrdoki,hogy ne használjunk öblítőt a babaruhákhoz,hanem 2x indítsuk mosás után az öblítőprogramot. Nekünk egy csomó dolgot mondott a doki (szoptatok): én ne egyek tejterméket,déli gyümiket,paradicsomot,halat,marhahúst és borjúhúst,olajos magvakat egy pár hétig és nézzük meg,mi történik. utána szépen lassan elkezdheted újra enni a különféle tiltott dolgokat,és akkor észre fogod venni,hogy mi nem tetszik a bőrének.
2009. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!