Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiúnak milyen apró...

1 éves kisfiúnak milyen apró ajándékot adhatnék?

Figyelt kérdés

Ők jönnek hozzánk babalátogatóba, de szeretnék én is adni valamit a kisfiúnak, valami apróságot, max. ezer forintig.

Van ötletetek?


2011. márc. 25. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagy vastag aszfaltkrétát,gumilabdát az éppen menő mesefigurákkal.Ezek pár száz forintos tételek.
2011. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. márc. 25. 23:09
 3/12 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még párszáz forintos ötletek!
2011. márc. 25. 23:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Zsírkréta (mondjuk azt csak pár hónap múlva kezdi használni), valamilyen speckó homokozó cucc, kisautó.
2011. márc. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A napokban vettem 1 évesemnek 700 ft-ért Simba kisautót.Ahogy megy mozog az ablaka és a motorháztetője.Nem tudom hogy írjam, de biztos tudod mire gondolok, ahogy megpörgetem a kerekeit elég hosszú távot gurul:)

Nagyon tetszik a babának, mindig gurigatja, visszük mindenhova magunkkal:)

2011. márc. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 1 éves kisfiam van, a labdát nagyon szereti, meg a Tonka márkajelzésű autóját. Ez a kisautó gumiszerű anyagból van, ami rugalmas, így ha véletlen ráesik, akkor sem tudja magát megütni vele. 700 - 800 Ft-ba kerül a nagyobb a Tes.oban, a kisebb méretű még olcsóbb. Ezeket tudom ajánlani Neked.
2011. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kartya gyerekeknek, 300Ft korul van jatekboltokban, szines figurakkal, betukkel, szamokkal.
2011. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1évesen mindent a szájukba vesznek, mármint a legtöbb gyerek. Én nem mernék aszfaltkrétát és zsírkrétát venni. Hacsak nem tudod róla, hogy nem veszi a szájába. A kártyát még szét tudja tépni. Az én fiam imádja a leporellókat 5-600Ft maxx a könyvesboltban. 1éves szülinaspjára kapott az Ikeából építőtornyot. Műanyag kis pohárféleségeket lehet egymásra illeszteni. 7-800 Ft volt azt hiszem, imádja. Színes, valamelyik lyukas, lehet rajta érdes részeket találni, amit tapizhat.
2011. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
buborékfújó. igaz azt önálóan még nem tudja használni, de ha vki fújja neki, sztem minden ennyi idős gyerek élvezi! és nagyon olxsó, én pont tengpa vettem, 100 ft ért. :)
2011. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!
2011. márc. 26. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!