Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor szopik 7 hónapos...

Hányszor szopik 7 hónapos babátok naponta? (hányszor éjjel és hányszor nappal? ) És hányszor kap szilárd kaját?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Szopi:5-6.Éjjel nem szopizik,az utolsó 22-23 között(álmában megetetem)Szilárd kajcsit:4szer

7hós kisfiú anyukája

2009. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónapos, de kb. egy hónapja így van a nap. Szopi reggel 5, majd 8-kor. 11-kor gyümölcs, 14-kor főzelék, 17-kor szopi, 20.30-kor fél adag tejpép és szopi. Az éjszakai szopit 1 hónapja hagytuk el. Nem éhes a baba éjszaka, csak megszokásból eszik. Már én is ki akartam váltani az uzsonnát is, de azt mondta a védőnő, hogy 1 éves korig fő táplálék az anyatej, így még várok vele.
2009. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nappal 2x szopi, reggel attol fugg 6-7, szilard kaja 11kor alma, 15kor fozelek, 19kor tejpep, 21kor szopi.Ejjel viszont n-szer kel fel es cicizik.
2009. nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!