Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez borzasztó! Minden dévényes...

Ez borzasztó! Minden dévényes gyógytornász ilyen elérhetetlen és bun_kó?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok időpontot egyeztetni, mert az egyiket 9-szer hívtam, mire végre felvette, majd közölte, hogy egy hónappal későbbre van csak időpont, a másikat már 11-szer hívtam, vagy nem veszi fel, vagy kinyomja. Eddig olyan türelmes voltam, de ez kezd nagyon idegesítő lenni. Azért szerintem egy visszahívás beleférhetne, már ha látja, hogy valaki 11-szer keresi. Ő tudja, mikor ér rá, én csak próbálkozok mindenféle időpontban, hátha egyszer ráér felvenni...
2011. márc. 24. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akkor egy vélemény a Dévényes-gyógytornászok védelmében: én egyet ismerek, hozzá jártunk, korrekt és gyerekcentrikus, nyugodt kedves nő. Napközben nem tudtam elérni én se, első alkalommal, este visszahívott. Be van osztva az ideje, amikor gyerkőcökkel foglalkozik, tényleg nem veszi fel a telefont, az a babuval és szüleivel szemben lenne bunkóság.

Sajnálom h így jártál, szerintem ez is erősen emberfüggő.

Hol keresed egyébként a gyógytornászt?

2011. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia,mi is jártunk dévényes gyógytornára és én is rengeteget telefonáltam,mire sikerült olyat taláni,aki be tud szorítani a zsúfolt idejébe.Azért nem veszik fel a telefont,mert fél óránként,vagy óránként újabb betegük érkezik és a mi tornászunk reggel fél nyolctól este hétig,van hogy nyolcig is dolgozik.Örül ha enni és pisilni tud.Mindezt azért teszi,hogy minél több gyermeken tudjon segíteni.Próbáld őket a kora esti órákban hívni.Az is jó megoldás,ha küldesz sms-t,amelyik nem ír vissza,az valószínűleg nem tud több gyermeket vállalni.Én kb. hét-nyolc tornásszal beszéltem,mire egy be tudott szorítani minket és úgy jártunk,hogy ha valaki lemondta,akkor mehettünk,mert egész egyszerűen már nem fértünk be az idejébe.
2011. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

pontosan ez az, túl kevesen vannak, nem tudom mit kell itt titokzatoskodni a módszerről, meg hogy csak 2 évente van képzés, és csak kevés embert képeznek, hogy megmaradjon az értéke....világra szóló dolog lehetne a módszer, ha kezébe venni a dolgot egy pénzügyi tanácsadó, egy szociológus,aki az igényt mérné fel,egy jogász meg mittudomén kik

Az ilyet sajnálom a legjobban, végre valamire van igény, de neeem, nem használjuk ki, miért is legyen még szakember képzés...

2012. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!