Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez borzasztó! Minden dévényes...

Ez borzasztó! Minden dévényes gyógytornász ilyen elérhetetlen és bun_kó?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok időpontot egyeztetni, mert az egyiket 9-szer hívtam, mire végre felvette, majd közölte, hogy egy hónappal későbbre van csak időpont, a másikat már 11-szer hívtam, vagy nem veszi fel, vagy kinyomja. Eddig olyan türelmes voltam, de ez kezd nagyon idegesítő lenni. Azért szerintem egy visszahívás beleférhetne, már ha látja, hogy valaki 11-szer keresi. Ő tudja, mikor ér rá, én csak próbálkozok mindenféle időpontban, hátha egyszer ráér felvenni...
2011. márc. 24. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Boccs az off-ért, de miért keresed? Esetleg a Te babád is kevésbé mocorog/forog mint a többiek? Nekem is kellene keresnem egy dévényest.
2011. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem megharagudni érte,de elég furcsa az észjárásod. Hisz te akarsz valamit a gyógytornásztól , nem pedig ő tetőled,mégis azt várod,hogy hívjon vissza.
2011. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A Dévényesek eléggéleterheltek. Ha épp valaki van nála, ne várd el, hogy felvegye a telefont (bunkóság is lenne a babával és a szülővel szemben). Légy kitartóbb és ne húzd fel magad! Ha valóban dévényes gyógytornára van szükség, hívogasd, hátha szerencséd lesz. Különben kereshetsz egy szimpla gyógytornászt is, igaz, ők nem annyira felkapottak manapság, de hidd el, ők is értik a dolgukat..
2011. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Én egy szolgáltatást végzőtől nem várom el, hogy visszahívjon. A fodrászomat is addig hívom, amíg el nem érem. Tegnap szükségünk volt egy gázszerelőre, attól sem vártam el, hogy visszahívjon, pedig őt sem sikerült elsőre elérnem. A Dévényes gyógytornász pláne elfoglalt, hiszen egy-egy munka közben fel sem veheti a telefont.

Döntened kell: Vagy kitartóan hívogatod, vagy lemondasz róla...

2011. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igaz én nyelvtanár vagyok (és persze anyuka :) , de ismeretlen számot sose hívok vissza, akkor sem, ha 5x keres. (11x még nem kerestek :)


Én is "sima gyógytornára" vittem a babáimat annak idején SZTKs rendelésre. Csak jó tapasztalatom van.

2011. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi Dévény tornára járunk és nekem abszolut pozitívak a tapasztalataim. Nagyon barátságos és segítőkész akihez megyünk, és volt már szerencsém másokhoz is és róluk is ezt mondhatom el. Viszont tényleg leterheltek, kevesen vannak de annál többen járnak hozzájuk. Óra közben ritkán veszik fel a telefont, csak 2 gyerek között. Szóval türelem és esetleg ne napközben hívd, hanem reggel vagy késő délután.
2011. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutott, hogy visszahívjon a 11. hívásig, de akkor már úgy voltam vele, hogy mivel én nem tudom, hogy mikor lehet hívni, ő tudja, mikor van pár perce, és láthatja, milyen kétségbeesetten próbálja vki elérni, éppen megcsörgethetne. Főleg, hogy a 11-ből kétszer kinyomta. Mindegy, már kínomban írtam neki sms-t, hogy csörögjön rám vagy írja meg, mikor hívhatom, arra se válaszolt, úgyhogy innentől vele nem foglalkozom, hanem elkérem holnap az alapítványtól egy másik gyógytornász elérhetőségét. (Legyen kit zaklatnom...)
2011. márc. 24. 19:57
 8/13 A kérdező kommentje:
Elsőnek: nem, a lányom mindent szépen csinál, csak fokozott izomtónust állapítottak meg nála, ami viszont a járás kialakulását akadályozhatja, mindenképpen kezelni kell, az alapítványnál is ezt mondta a diszpécser, ráadásul mielőbb el kell kezdeni, mert itt számít, mikor kezdjük, nem ér rá annyira, mint mondjuk egy "lusta" babánál.
2011. márc. 24. 20:00
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván eleve munkahelyi telefont használ, igaza van a kérdezőnek vehetné a fáradtságot és visszahívhatná, hiszen nyilván ilyen ügyben keresik. Vagy kijelölhetnének egy időpontot, amikor biztosan elérhető és rámondhatná: Kedves anyuka, kérem hívjon este 5 és 6 között. Mert be lehet állítani ezt és kérdés megoldva.

Vagy hagyjon üzenetet visszahívom.


Egyébként pont ez a bunkó hozzáállás nem tetszett, én is hívtam központi számot, ahol megadták a helyi Dévényes számát és én sem tudtam felhívni. Aztán mérgemben illetve Dévényes hiányában, elkezdtem a Katona módszert, különösen, miután Dévény Anna ezt még véletlenül sem ajánlotta és bejött, pár hét alatt a hipotón gyerekemnek baja sem volt. Van az ő módszerén kívül is rengeteg, ami működik, keress más gyógytornászt-lehetőséget.

Egyébként emberileg egy nagy nulla a nő és a munkatársai is, nem az én egyedüli véleményem ez, hogy pont emiatt a magatartás miatt nem kerül méltó helyére ez a módszer.

2011. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szia


voltunk egyszer devenyesnel es mar oklendezett a gyerek a sirastol es nem hagyta, hogy kicsit megnyugtassam.ez nem a deveny modszer hanem a maga a szemelyisege miatt volt, de ennyi eleg volt ahoz, hogy ne kerjek kovetkezo idopontot.

elmentunk egy sima gyogytornaszhoz es fele annyit fizettem.

2 honap alatt megtanult, kuszni, felulni, maszni felallni es felterdelni.4szer voltunk nala es megtanitotta az otthoni tornat a 4 alkalom alatt.

Minden nap 2szer tornaztattam itthon.11 honaposan meg csak gurult.a szulinapja utan 3 nappal egyedul felallt.

2011. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!