Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki babaruhákkal kereskedik aukciós oldalakon?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem egy anyukával,aki mesélte, hogy turkálóba megveszi a ruhákat, és 100-200 ft haszonnal értékesíti darabját.Aki szintén ad el milyen sikerrel, illetve lehet ez a Gyes mellett jövedelemkiegészítés?
2011. márc. 24. 14:54
 1/8 kisnita ***** válasza:

Én próbálkoztam vele, de belebuktam. Pedig nagyon szép és szinte új kisruhákat turiztam. Főként lány holmik voltak abban a turiban ahová én jártam, de sok unisex baba cuccot is hoztam. Badikat 100 Ft-ért adtam, pulcsikat 2-300-ért, nadrágokat 4-500-ért, de senkinek nem kellett. Még csomagban sem vitték el.

1x egy csomagot adtam el 1450 Ft-ért 79 db baba ruha volt benne mind márkás, a fele új volt (címkés) a másik fele meg alig-alig használt, se egy folt, se egy szakadás nem volt egyiken se. 1 Ft-ról indult az aukció és ennyi lett a végösszeg :S Szóval nekem nem érte meg ez az egész.

2011. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Rengeteg idő. Válogatsz a turiban, lefényképezed, feltöltöd. Én sok ilyet látok, amikor pl csomagban akarják eladni, de le sincs írva normálisan, hogy mi van a csomagban. Akkor inkább elballagok magam is a turiig:)

Azért ehhez is kell kereskedői véna, ez sem ölbe hulló pénz.

2011. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kereskedek velük, csak a saját gyerekeim kinőtt ruháit szeretném eladni. Gyanítottam, hogy vannak olyan eladók, akik a fenti módon árulnak...

Én nem foglalkoznék vele, egyrészt mert szerintem elég időigényes, ha havonta azért pár ezret szeretnél keresni (turiba mész, válogatsz, felteszed az aukciós oldalra, aztán ha elkel valami, mehetsz a postára).


Én sajnos a mieinket is alig tudom eladni, pedig nem árulom drágán (minden jóval 1000 alatt van, nagy részük alig használt).


Aztán ott van a sok vevő, akik után lehet kajtatni, hogy szíveskedjenek jelentkezni azért, amit megvettek.

2011. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen én is gyanítottam, mert szoktam vásárolni Teszveszen és Vaterán,És az angol márkák tömkelegét látom.Biztos, hogy nincsen mindenkinek lehetősége külföldön vásárolni:)
2011. márc. 24. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:
is-is.ami annyit jelent hogy a saját gyerekem kinőtt ruháit árulom,és a van egy ismerősöm aki nagyon olcsón adja kisfia kinőtt ruháit,pl 1 zsák ruhát vettem tőle 4 ezer forintért.És nagyon szép ruhák,persze volt közte nem túl szép,de pl ki a kertbe,a homokozóba még az is kitűnő.ezeket a ruhákat is árulom,és igen van vele munka,de volt hogy egy hónapban 20 ezer forintot tudta a konyhára hozni.de ha már csak pár ezer jön be és abból veszek a fiamnak valamit már az is jó.Én mindig őszintén le írom milyen a ruha állapota,jó képeket kell róluk csinálni,mosom vasalom őket.Ha foltos kiszedem ha nem jön ki nem rakom fel,vagy megjegyzem,hogy foltos.Sokan messze laknak a turitól is,pl én is.egy odautazás vagy autózás sem olcsó,igy még a postaköltséggel együtt is megéri.
2011. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam vele, nem jött be, pedig nem is turis cuccok voltak, hanem a barátnőim halmoztak el ruhákkal. A sajátjainkat jóval nagyobb sikerrel árusítom. Nem tudom, talán orra van rá a vevőnek, mi az, ami a szekrényből kerül ki. Igaz, hogy nem adom drágán, de arra jó az egész, hogy néhány új darabot vegyek a kinőttek helyett.
2011. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
.
2011. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek!

Többnyire a saját ruháinkat adnám el,ami között persze van turis is, de olyan szép állapotban vannak, mindet pár alkalommal használtuk csak, hogy úgy érzem elherdálnám...

2011. márc. 25. 07:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!