Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koszmó? Hogyan szoktátok...

Koszmó? Hogyan szoktátok eltávolítani?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt fél órával babaolajjal bekenem, majd fürdésnél lejön.
2011. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam is a babaolaj jött be. Elég trutyis, kissapkát adtam rá fürdésig, hogy ne kenjen mindent össze.
2011. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Babe koszmó elleni sampont használunk folyamatosan.
2011. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lányomnak hatalmas haja van születése óta. nagyon koszmós is lett alatta. ha nálatok kevesebb van, akkor lehet, hogy nem kell így, de nálunk ez működött:


1x muszáj nagyon keményen levakargatni. ehhez fürdés előtt fél órával be kell kenni koszmó elleni gyógyszertári krémmel (vagy étolajjal), fél óráig rajta hagyni. fürdéskor lemosni, ledörzsölni, utána még levakarni a fölső hámréteget.


onnantól hetente 1x elég megmosni a haját Babe koszmó elleni samponnal.

2011. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A babaolaj ideig-óráig jó volt. A babe samponnal kétszer mostunk hajat utána egy fogkefével szépen átdörzsöltem neki és azóta nem jött elő, de még mindig ezzel a samponnal mosom neki a biztonság kedvéért.
2011. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En sokmindent kiprobaltam, de vegul a Frezyderm olaj vitte le, annak is ket hetbe tellett, nagyon makacs koszmoja volt a kisfiamnak, igaz, hogy nem olcso, de legalabb hasznalt!!
2011. márc. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hello,

én is bűvöltem az első gyereknél, de a másodiknál már ügyesebb voltam. A neten láttam a frezidermnek a koszmó elleni olaját, de nekünk 4 kezelés után levitte a koszmót.

nem olcsó, de megéri szerintem.

2011. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!