Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az ilyen bébitaxi...

Szerintetek az ilyen bébitaxi biztonságos járássegítőként?

Figyelt kérdés
Használt valaki babája ilyet vagy hasonlót? Nem billenős?
2011. márc. 22. 21:46
 1/8 A kérdező kommentje:
2011. márc. 22. 21:46
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Ne vegyél ilyet mert nagyon instabil ezzel nem tanul meg járni az tuti.Nekünk mind a 2 volt, tudom miről beszélek.Ezeket nézd meg ezek jók.

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont ezt kapta a lányom az első szülinapjára.:) 2 hete volt, ma tette meg az első önálló pár lépését, így még nagyon is rá van szorulva a támasztékra. Nem látszik a fotón, de hátul van egy "ál kipufogó" féle, az támasztja a kocsit, hogy ne tudjon hátrabillenni vele a baba. Még nem dőlt fel vele egyszer sem. Viszont, ha személyesen veszitek meg, azt nézzétek, hogy a tolókar, amit tol a baba, ne járjon ki. Nekünk ki -be mozog, a lányom ha picit meg akarja emelni egy kanyarban, vagy meg akarja fordítani, rögtön a kezében marad a fogantyú. Már vagy 5x szóltam apának, hogy ragassza be valamivel, mert állandóan vissza kell menet közben dugdosni.

Amúgy jó kis autó, felnyitható az ülés alja és lehet bele pakolni. Én a Guliverben vettem 3350 Ft-ért. Rajta felejtettem az árcédulát és itt van mellettem épp:)

2011. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok.

Nem értek egyet az első válaszolóval. Egyikkel sem tanul meg a baba járni, mind csak szórakozásra kell neki. Nekünk van kimondottan járássegítőnk is ( Chicco, fékezhető, ultra biztonságos). Na azzal már borult fel, mert sokkal gyorsabban gurul mint az autó. De ha igazán őszinték akarunk lenni, sem a bébitaxi sem a járássegítő nem az igazi. De az ember szeretne a gyermekének örömet okozni.

Lányom mindkettőt szereti, hol ezt hol azt tologatja, de az első kapaszkodós lépéseket a konyhaszékkel tette, azon gyakorolta be teljesen az előre haladást. Az semerre sem borult.

2011. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!Kislányomnak dettó ugyanez van,nagyon szereti(igen csak szórakozásra)egyáltalán nem billenős,legalábbis ő nem borult vele egyszer sem.

Járássegítőnk nem volt,és nem is szerettem volna,szerintem teljesen felesleges,nem részesítem előnyben,legalábbis ez az én véleményem!

2011. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is pont ilyen van, de tényleg pillekönnyű az egész. Én beleraktam a tároló rekeszébe két db 1 kg-os kézi súlyzót, és máris stabilabb lett az egész. Kisfiam imádta, most meg már 1,5 évesen rajta ül, és hajtja, megy vele, mint az őrült. Kismotor nem tetszik neki, de ez... :)
2011. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ugyanezt kapta első szülinapjára:)Párszor elesett vele.Nagyon könnyű,így könnyen hátrabillen.Mostanában úgy tolja csak, hogy az egyik kezével a kormányt fogja, a másikkal a kapaszkodóját, de így nem kiegyenesedve megy.

Na a súlyzó jó ötlet, azt én is kipróbálom:)

2011. márc. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek. Akkor bátran megvehetjük :)
2011. márc. 23. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!