Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Talán buta kérdés, de van aki...

Talán buta kérdés, de van aki odafigyel arra, hogy a cumi színe összhangban legyen a baba ruhájának színével?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 19:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

20:24 vagyok.


Persze, ha lett volna több színben én is válogatok..:)

Ráadásul az én első babám még a pocakban, ki tudja milyen őrület jön majd rám, ha majd öltöztetem. Kislány, és azt mondtam minden csak ne rózsaszín, ehhez képest a múlt héten vettünk egy nagyon halvény rózsaszín-bézs-krém (kifejezetten kellemes) színű babatörülköző/ágyvédő/hálózsák szettet. Szóval nem ítélkeztem, csak nem gondoltam, hogy ilyesmivel eszembe jut majd foglalkozni.

2011. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szóval egy csomóan vagyunk így! :) Még senkinek nem mertem mondani, de mindig odafigyelek, hogy a cumi passzoljon a rucihoz. :)
2011. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

20:24-es:


Nem azért mondtam:) Akkor teljesen megértelek ha még "csak" a pocakodban van. Amikor kint lesz meg leszel őrülve ilyen kis apróságokban is:)))))


Sok boldogságot, és egészséges kívánok Nektek!

2011. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezt mindenki komolyan írta?! Lelehet pontozni ezért de ekkora hülyeséget...Kit érdekel hogy milyen a cumi színe,nem veszek azért 20 színű cumit mert annyiféle színű ruhája van!
2011. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én sem vettem 20 cumit, jelenleg 2 van használatban.

Csupán annyi heppem van, hogy a rózsaszín kabáthoz nem a narancssárga cumit adom. Ennyi. :)

2011. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nekünk sincs 20.....

3 van: kék, zöld, fehér(átlátszó)

2011. márc. 22. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!