Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Talán buta kérdés, de van aki...

Talán buta kérdés, de van aki odafigyel arra, hogy a cumi színe összhangban legyen a baba ruhájának színével?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
csak ha olyan helyre megyünk ahol számíthat és nézik.Amugy otthon nem: D
2011. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
:-) Azt hittem, et csak az én dilim. :-) Itthon nem számít, de ha megyünk valahová, akkor igen. :-)
2011. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De jó, nem vagyok ezzel egyedül! :)

A férjem furán szokott rám nézni, hogy minek a kék ruhához kék cumi, a zöldhöz zöld, és miért nem mindegy, hogy passzol-e a ruhához a cumi.

2011. márc. 22. 19:33
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe se jutott ez soha. Alvashoz olyan cumija van, aminek nincs olyan muanyag karikaja, hogy ne zavarja, ha megyunk valahova ami tobb mint egy-ket ora, arra van ket cumija amit szep fa cumilancra tettunk, igen nehez is leszedni rola. De a szinet nem neztem soha. Csak azt, hogy a ruhai egymassal osszhangban legyenek.
2011. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én is:)


Tudom, hogy agyrém, de engem az ilyenek is érdekelnek:)

Itthon engem se izgat, főleg, mert csak alváshoz használja, vagy ha nagyon nyűgös, de ha elmegyünk, akkor mindig a ruhájával harmonizáló színű cumit viszek:)

2011. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
mi az hogy:) Még a cumiláncnak is passzolnia kell! :) Nekünk plüssös cumiláncaink vannak és azoknak is mennie kell a ruhához:) Persze a ruha is teljes összhagban:) (pedig fiam van...)
2011. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Ez aranyos:D


Azt hittem csak én vagyok ilyen:D

Naná h passzoljon miért is ne,de csak megyünk itthonról el:))


Imádom amikor dicsérik mindenét,olyankor dagad a májam rendesen:)

2011. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Ez nekem is sok egy kicsit...én arra figyeltem, hogy a lehető legjobb cumit vásároljam meg a babának...állkapocs és fog növekedést segítő forma...még ha hülyeség is, legalább nem gátló...káros anyagokat nem tartalmazó ortopéd szilikon...ezek után, hogy milyen színű pfff...egyébként fehér, és egy pici sárga maci van rajta, szóval mindenhez okés lesz majd...:)
2011. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

20:21 es vagyok.


Én is azt nézem h jo legyen neki,a fogainak stb. De a legtöbb ilyen cumi többféle szinben van! Akkor miért ne azt a szint vegyem meg ami szép, és illik hozzá?

2011. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Itthon nem számít, de ha sétálni megyünk, olyan cumit kap,ami passzol a ruhához. :)
2011. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!