Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposan kezdte valaki az...

4 hónaposan kezdte valaki az anyatejes babája hozzátáplálását?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 08:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ne hallgass senkire, csak saját magadra,a megérzéseidre, én ezt tudom tanácsolni Neked!!

Mindenki máshogy csinálja, és mindenki nagyon okos tud lenni ez ügyben.Ez az a téma, amin mindig összekapnak az anyukák, és én soha nem értettem miért, hiszen mindenki csak jót akar a gyermekének!

Mind a 2 táborban vannak válogatós, finnyás, allergiás gyerekek.

Én 4 hónaposan kezdtem, és nagyon NEM BÁNTAM MEG!Kisfiam tökéletesen egészséges, eleven, nem válogat, mindent eszik, tehát én a 4 hó mellett teszem le a voksomat.

Az ilyen-olyan ajánlások sohasem hatottak meg, mert mindig "máshogy fújnak a szelek".Lehet, hogy 15-20 év múlva károsnak ítélik majd meg a szoptatást, nem lehet tudni.

Szóval, tégy belátásod szerint.

Bárhogy is döntesz, jól döntesz!

2011. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó teljes mértékben igazad van!Köszönöm szépen megfogadom a tanácsodat és elfogom kezdeni mert úgy látom ez a legjobb a babámnak.
2011. márc. 22. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!