Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennéd ezt a gyerekülést?

Megvennéd ezt a gyerekülést?

Figyelt kérdés

[link]


A kisfiam még nem tud ülni, nyolc kilogramm, viszont a hordozót kinőtte hosszra.

Akinek ilyen van, mikortól kezdte használni? Mik a tapaszalatok?


2011. márc. 21. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

A Bébé Confort nagyon jó és biztonságos márka. Nekem azt mondták az eladók erre a modellre, hogy az oldalirányú védelem nem olyan jó állítólag, mert lötyög az oldalfal, amikor széttekeri az ember szélesebbre.

Mennyi idős a kisfiad? Ha az ülés már itt van a küszöbön, vegyél inkább 9-18ig-ost, pl BeSafe Izi Comfort X3-t. Ennyibe kerül az is.

De ha ragaszkodsz ehhez, akkor jó választás, mert némelyik ülés rém gagyi tud lenni.

2011. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos korababa, így kicsit lassabb a mozgásfejlődése. Ezért gondolkodunk inkább 0-s gyerekülélésben, a 9-től helyett. Azok között ezt találtam a legjobbnak.
2011. márc. 21. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor ez tényleg jobb választás, mert ha már nem fér el a kis lába háttal az ülés támlától, akkor megfordítod és kész. Ha meg olyan cérnavitéz ő is, mint a kisfiúk körülöttem, akkor szélesíteni sem kell majd :)

Nem bántásnak szántam ám, csak körülöttem minden kisfiú kukactestű, ropilábú, míg az én lányom egy dömper: igazi combos-faros menyecske. Úgyhogy én mindig körberajongom az egyszál vitézeket :)))

2011. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:DDD

de jópofa vagy! :))

nekem is kukackám van! :DD

bocs az off-ért!

2011. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor a kukac biztosan a tipikus kisfiú-fazon :D

Pl a lányomnak egy combja olyan vastag, mint a fél évvel idősebb unokatesó két combja :D

2011. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan nézzétek meg a BeSafe Izi Comfortot, a fiam is korababa volt és még 8 kg sem volt, amikor megvettük neki. Igaz ülni már tudott. De egy próbát megér, nekünk nagyon bevált.
2011. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lányom is korababa volt. mi Fisher Price 0-18 ülést vettünk neki, szűkítővel. ő sem tudott még ülni, 5 hónapos volt mikor megvettük neki, éppen azért mert ő is kis Michelin baba volt és az overállban már nyomorgott a hordozóban.
2011. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végülis ennél maradtunk. Reméljük, szeretni fogja.
2011. márc. 29. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!