Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szeretsz a babádon a...

Mit szeretsz a babádon a leges-legjobban?

Figyelt kérdés
Én a finom baba illatát,melegségét amikor a nyakamba bujik:)) (4hós)
2011. márc. 21. 14:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

ha testrészt kérdezel, akkor a kis tappancsát!

aműgy meg azt, ahogy este, altatáskor összebújunk Apával 3asban. mind2nekt átölel, közben teljesen elernyed. ősbizalommal ránk hajtja a kis fejét.

most 8 hós

2011. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én a szép pofiját, a zabálni való tarkóját (Tarkókirályfinak is szoktam hívni, olyan fincsi nyakija van hátul), a szép formájú fejét. Imádom simogatni a kis buksiját. Na meg a kis büdi sajtszagú lábikóit. :))

De az egész kis testikéjét imádom, ha meztelen, akkor a hátát, a pociját, a lábikóit végig tudom puszilgatni, olyan kis puha, selymes bőre van. 18 hós lesz, kisfiú. :)

2011. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

tényleg!

a sjtszagú lábi! nálunk is vezet!

2011. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Jézusom, mindent!!! :-DD

De talán azt imádom a legjobban, hogy már belémkapaszkodik, mint egy kis majmocska, imádnivalóak...álmomban se gondoltam, hogy ez ilyen lesz...


7 hós kiscsaj

2011. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A lába-ujjától a feje-búbjáig mindent imádok a kis manómban, de amikor a két gyönyörű szemével a szemembe néz, és elkezd mosolyogni, majd megölel az a világ legszebb dolga.

Egyszerűen IMÁDOM!

2011. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Amikor éjszaka felkel és azt mondja: anya anya szejetlek:)

22 hónapos kislány

2011. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a két kezével átöleli a nyakamat, mikor az ölemben van, és odabújik a nyakamhoz. :) 28 hónapos. Ma megsimogatta a hajam, mert rásütött a nap a hajamra, és azt mondta: "Anya, szép a hajad". :) Hát amúgy meg mindent imádok rajta!!! A haját, az orrát, a lábát, de legeslegjobban talán a csacsogóját, ami be nem áll 1,5 éves kora óta :))
2011. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy itt mindenki milyen édes dolgokat ír!


Én is egy elfogult anyuka vagyok,amit ki szoktam hangsúlyozni ,mert nagyon édes rajta a kis turcsi nózija(családi vonás),mert az olyan különleges,hogy nem sok hasonlót látni,ez az ő szexepilje :-).

2011. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy kisbabát úgy lehet szeretni, ahogy van. A hajától a talpáig.
2011. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
este amikor elalszik mellettem és nézem,a világ leggyönyörűbb kis arcát látom.Imádom
2011. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!