Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Április közepi babának miből...

Április közepi babának miből álljon a ruhatára? Hazahozatalkor mibe lenne jó hazahozni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

április közepén szülök, de én is gondban vagyok az idő miatt.

ó

Én vettem rövid ujjú badyt, hosszú ujjú felső és egy kantáros nadrágot. vettem egy polár overált a vékonyabb fajtát. kis sapkát


de van harisnyája és kiskabátja is. mindent előkészítek és majd hazahozatalnál a csecsemős meglátja melyik lesz jobb.


persze meg egy takaró

2011. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ez attól függ milyen lesz az idő, de én így csináltam tavaly:

1 kocsikabát,

3 pulóver, 3 db nadrág

rugikat kaptam sokat, meg bodyt is, de szerintem kell minimum 10-10 db hosszú ujjú,

1 kocsicipő

1 sapi

zoknik

ha kimondottan a ruhatáról beszélünk indulásnak szerintem ennyi elég, menet közben úgy is kap sokat az ember, meg veszegetsz is amire szükség van folyamatosan.

én tudom, hogy így hoztam haza:

rövid ujjú body, ujjatlan rugi, pulcsi, kocsicipő, kocsikabát, és vastag takaró. nem kell túlzásba vinni, csak kocsiba be, kocsiból ki....

2011. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Április màjusban még rövidújjú body, hosszú újjú rugi kell rà, vagy rövid újjú body hosszú újjú póló nadràg.

Ha pedig kiviszed, kocsikabát, harisnya a naci alá, és egy polár overál/ rugi. Pamut sapi, pléd. Júliusban jöhetnek majd a vékony hosszú és rövid nacik, rövid hosszú újjú bodyk pólók, napozók.

De kellenek mèg pizdirugik, hálózsák!

2011. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!