Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Habtapi? Most akkor mérgező...

Habtapi? Most akkor mérgező vagy nem?

Figyelt kérdés
Nektek van, használjátok, vagy amikor jött a mizéria,hogy mérgező kidobtátok? Szeretnék a lányomnak venni, de abszolut tanácstalan vagyok....
2011. márc. 19. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk, mert utánanéztem és Mo-on nics, nem is volt forgalomban az a fajta, amiben egészségre káros anyagot találtak Németországban. A Játéknetről rendeltük Disney-s.
2011. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt mondták a tv-ben, hogy Mo-on nincsen ilyen forgalomban. Egyedül az a veszélyes benne, hogy valamelyikben apró darabok vannak és azt lenyelheti a baba. (mi ezt úgy előztük meg, hogy alulról leragasztottam a kivehető darabokat) Egyébként mi nem dobtuk ki.
2011. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Húú, ez a Játéknet ez nagyon jó oldal, nem találkoztam még vele, de szuper nagyon, be is vásároltam rögtön:):):):

2011. márc. 20. 15:20
 4/4 JuhászZsófi válasza:
Ismeretlen eredetű habatpit szerintem nem szabad venni, de vannak olyanok aminek van megfelelő minősítése. Ilyen minőséítés pl. az ÖKO Tex Tanúsítvány, ez egy nagyon megbízható nemzetközi tanúsítvány.
2018. febr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!