Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehet már tejtermékeket? Vajas...

Ehet már tejtermékeket? Vajas kenyeret?

Figyelt kérdés
másfél hét mulva 8hónapos lesz a fiam.Sok mindent eszik már,de 1-2hete annyira nézi akármit eszek,hiába előtte evett 2perccel,hogy úgy néz ki mint aki nem tudom mióta nem evett...sokszor elkap a nevetés,olyan szemekkel néz,és mellé még cuppog is,hát haláli...na szóval emiatt kérdem,igazából a vajas kenyérre gondolok,mikor reggel eszek valami szendvicset,adhatok e neki belőle,vagy még nem?Nyilván felvágott nélkül.Kenyeret néha eszik,mármint kis belsőt,meg héjat "rágcsál".Mikortól adhatok neki tejtermékeket,és mik azok pontosan amiket adhatok majd?Meg olvastam valahol,hogy tojássárgáját is lehet már adni talán 8hónapos kortól,de azt hogy,milyen formában?
2011. márc. 18. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyém 3 nap múlva lesz 8 hónapos, és a doktornő ajánotta pár napja hogy kezdheti a túrót és joghurtot, pár hét múlva sajt. Tej és vaj még pár hónap múlva.
2011. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindenből szoktam már szinte neki adni, az enyém a jövő héten lesz 8 hónapos. Ilyenek például: reggelinél vajas kenyér falatkák, kifli falatkák, ebédnél husi, krumpli darabok, tészta, rizs, pogácsa, gesztenyepüré, burgonyaszirom, minden kell neki amit mi eszünk, mindent meg akar kóstolni. Persze csak pici darabokat kap az íze kedvéért, de balhézik ha már nem adok többet. Semmi baja nem lett még eddig, szerintem te is kipróbálhatsz mindent nyugodtan.
2011. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. márc. 19. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!