Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Huggies Economy meg vagytok...

Huggies Economy meg vagytok elégedve vele aki vett ilyet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 15:00
 1/5 hippolita ***** válasza:
mi vettünk olyat is Premiumot is, szerintem jó. Az Economy annyi, hogy nincs olyan sok Micimackó rajta, de ugyanaz, mint a permium
2011. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem volt gumirozott a dereka. Vagy csak az enyém volt hibás csomag?
2011. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na igen,nekem is ez a bajom...korábban vettem rendes huggiest nagyon jó volt,csakhát drága:( most megláttam ezt az economyst, és én is úgy tudtam hogy annyi a különbség hogy nincs rajta annyi minta (így megvettem mert az annyira nem érdekes).

De nem gumis, csak a combjánál az. :(

2011. márc. 17. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Most 4-es méretű pelust használunk, de a fiamnak igazán egyik Huggies sem vált be, talán csak a legkisebb kezdő méretű. Mi igen sokat iszunk, ezért sokat is pisilünk és többször átázott a ez a márkájú pelusa. Még egy bajom van vele, hogy nem túl puha az anyaga.

A mackók nem igazán érdekelnek rajta, de a mindősége rosszabb tényleg az Economynak.

2011. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Premiummal sem vagyok megelégedve mostanában.
2011. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!