Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak féléves lányom...

Mit csináljak féléves lányom egesznap sikitozik a tagyakhoz?

Figyelt kérdés
nem tudok tole semmit csinálni,annyira zavar mintha nyuznám...szegeny szomszedok mit gondolhatnak?vmi ötlet?mert a nagyobbik fiuval is jene foglallkozni de nem hagyja
2011. márc. 16. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést?
2011. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

-Szerintem írd le még egyszer a kérdésed, mert így nem lehet érteni!

Mihez sikítozik? A tárgyakhoz?

2011. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem kell csinálnod. Az én fiam 5 hónapos kora óta sikítozik a vakvilágba. Nemsokára 18 hónapos és még mindig csinálja. Ez van, ezt kell szeretni.:) Örüljünk neki, hogy van aki sikongasson, más mit nem adna érte!
2011. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tárgyakhoz,sikoltozik.leteszem a foldre es kifesziti magat,sikit,nem tudok hazimunkat csinálni.es ha felveszem az ölembe csendben van.nagyobbik fiuval nem tudok igy foglalkozni
2011. márc. 16. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:
igen, nem teljesen érthető a kérdés, de azért próbáltam megfejteni. Ha nem rémülten, ijedten sikítozok (úgy vettem ki, nem erről van szó), akkor szerintem semmit. nyugodtan foglalkozz mellette a nagyobbik gyerekkel. szerintem ez az önkifejezés egy sajátos eszköze nála. ami meg a szomszédokat illeti: ha bántanád, keservesen sírna, nem pedig sikogatna. nem kell félned attól, h mit gondolnak. hacsak nem téged idegesít a sikongatás?
2011. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért zavar, az én kisfiam is szokott sikongatni, ő nyolc hónapos, és szerintem tök aranyos olyankor, + legalább jó kedve van.
2011. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én félévesem is egyfolytában sikítozik egy egy tárgy láttán, de ezt szerencsére örömében teszi. Viszont lehet, hogy a szomszédok azt hiszik, hogy nyúzom őt. :)

De hát sebaj, ez szerintem egy ilyen korszak.

Jobb minta üvöltene. :)

2011. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát en is ettöl félek h azt hiszik nyuzzom holott ö igy komunikál:)nagyon visszhangzik a konyha ott pl engem is zava h ordit,de csak akkor mikor kialvatlan vagyok
2011. márc. 16. 13:00
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Amikor a fiam ennyi idős volt, hordozókendőbe tettem bele, úgy csináltam a házimunkát. Ott nagyon jól elvolt, jókat aludt, mindig nyugis volt...
2011. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amelyik szomszéd már látott gyereket az nem fogja azt hinni.Egyébként az én félévesem is nemrég kezdte,el telt egy kis időbe nekem is mire megtanultam megkülönböztetni melyik a "valamit akarok tőled" sikitás,meg melyik az amikor csak a játékoroszlán haját orditja le:-)
2011. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!