Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam lassan 22 hónapos...

A kisfiam lassan 22 hónapos és nagyon anyás korszakát éli. Semmit nem tudok csinálni tőle, mert egyből követel maga mellé. Meddig tart ez? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Tőle nem is tudsz semmit se, de közösen lehet nagyon sok mindent.

Hasonló cipőben vagyok per pill. Engem nyúzna, és sírva fakad, ha az apjához irányatom.

Amit csak lehet közösen csináljuk. Meddig tart? Egyszer elmúlik, ezt is letudjuk. Kitartást.

(az én agyam is elszáll néha, de ez van, lesz ez még ciffrább is:))

2011. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen időszak, kétéves kor körül a gyerekek már mgélik a saját önállóságukat, egy csomó mindenre képesek egyedül, és egyszer csak rádöbbennek, mennyire eltávolodtak az anyával megélt egységtől, megrémülnek a saját szabadságuktól. Ez egy természetes krízis ebben az életkorban. Türelemmel, megértéssel hamar túllesztek rajta.
2011. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, csak véletlenül elküldtem idő előtt... - Szóval ez kicsiben ugyanaz, mikor a kamasz gyerek már párkapcsolattal próbálkozik, folyamatosan küzd veled, hogy hétvégéket házon kívül tölthesse, de közben időről időre váratlanul elkezd ölelgetni, bújni, szeretgetni:) Ijesztő a függetlenedés, és a kétévesed állandóan, újra és újra meg akar róla győződni, hogy eközben nem veszt el Téged.
2011. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!