Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki bébikaját ad csak a...

Aki bébikaját ad csak a babájának mit adtok, mivel próbálkoztatok már? Milyen kombinációkban adjátok és mely étkezésre (ebéd, uzsonna stb. )? Tehát mit adtok tízóraira, mit ebédre és uzsonnára? Kevertek akár 3 ízt is?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam és én már adtam neki sütőtököt,almát,krumplit,répát,őszibarackot.
2011. márc. 14. 22:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy nálatok milyen zöldség,gyümölcs kombináció minősül uzsonnának,tízórainak?
2011. márc. 14. 22:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én babám is 6 hónapos, most kapott először húst, persze jó sok sütőtökkel, de adok nek olajat és lisztet is.

Reggeli: tápszer/tej

Tízórai: gyümölcs (alma, alma-őszibarack, szilva-körte vagy bármelyik gyümölcs bébiétel kerülve a narancsot, mert attól fáj a hasa)

Ebéd: főzelék (répa, sütőtök-alma, répa-alma, cukkini-krumpli, de itt akár 3 zöldséget is keverek, a legédesebből teszek bele legtöbbet, de a bébiételeket egymással nem keverem; ha kevés az üveg tartalma, villával áttört főttkrumplival sűrítem)

Uzsonna: gyümölcs vagy tejpép

Vacsora: tápszer


Remélem segítettem. Üdv

2011. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,igen sokat ilyenekre gondoltam én is.
2011. márc. 15. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:

én kisfiam már 8 hónapos, 6 hónapos korától van hozzátáplálva, egyelőre csak bébikaját eszik, eleinte csak egyfélét adtam neki gyümikből aztán kapott 2 vagy 3 féle ízt is abból, amit már evett

bébikajában sok olyan van amiben van 2,3 vagy akár több íz is keverve, én már egyfélét nem is adok neki

szoktam két bébikaját is összekeverni, ha pl nem elég sűrű valamelyik, vagy pl a Hipp teljes őrlésű gabonás gyümije meg túl sűrű, ahhoz keverek fele arányban Hipp vilmoskörtét, vagy őszit

a Hippnek van sütőtök-almája, Univernek meg alma-őszije, alma-krumplija ezeket már adhatod neki szerintem, ha magában ette és nem lett egyiktől se semmi baja,

enyémnek mondjuk a sütőtök nagyon fogja a kakiját, nem tudom tied hogy van vele, erre figyelj inkább

nálunk 3szor van szilárd babakaja, plusz még szopizik

kb 9-10 körül, 12-13körül és 17-18körül eszik bébikaját

reggel pl Univer alma-őszi és reszelek bele egy Hipp babakekszet, ebéd Univer almaszósz csirkehússal, estefelé Hipp alma-banán teljes őrlésű gabonával

ja és én amikor kezdtem tízóraira kapott először bébikaját pár hétig aztán néha vacsira is, viszont utána beteg lettem és másfél napig nem tudtam szoptatni, és akkor egész nap csak azt evett, és onnantól kap 3x szilárdat a szopi mellé, de ő nagyon jó étvágyú és igényli is, már egy egész üveggel megeszik 1xre

2011. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!