Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kapott már valaki családi...

Kapott már valaki családi adókedvezményt?

Figyelt kérdés
Január közepén küldtem be a papírt de még nem kaptam pénzt. Papírt kaptam róla hogy mennyi jár (10000 pár száz)de mást nem. Külön küldik vagy a GYED-hez adják hozzá és egyben? Igazából kétezerrel kevesebbet kaptam mint szoktam.
2011. márc. 14. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én kaptam,gyeddel együtt
2011. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.Állitólag kaptam,plusz bér emelés is volt,és kevesebbet kaptam 3000ft-al. :(
2011. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az f.sza! Akkor lehet én is kaptam mégis kevesebb a végösszeg :(

Ezt honnan tudhatom meg hogy kaptam-e már?

2011. márc. 14. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyed-del együtt küldik. Januárban februárban többet kaptam 10-el, viszont most márciusban kevesebbet kaptam. De ez azért van, mert a február rövid hónap volt.
2011. márc. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én január végén küldtem vissza,februárban többbet kaptam mint most.Én is kíváncsi lennék,hogy honnan tudom,hogy kaptam e már?
2011. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én február elején küldtem vissza, azóta nem kaptam semmit. Szerintetek megkapom januárra visszamenőleg is?
2011. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg nem kapod meg, csak a jövő évi adóbevallásnál. Mármint akkor annyival többet igényelhetsz vissza, amennyi hónappal később igényelted - ha jól tudom.
2011. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!