Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon száraz az 1 hetes...

Nagyon száraz az 1 hetes kislányom bőre. Mit tudok vele csinálni? És mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Babának való krém,olaj???
2011. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kenegesd fürdés után babaolajjal vagy a gyógyszertári fürdetőt is használhatod testápolóként.
2011. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az en kislanyomnak is borzasztoan szaraz volt a bore, en babaolajjal kentem neki, de sok ido volt mire rendbejott. Viszont meg a korhazban a gyerekorvos azt mondta hogy probaljuk meg egy kis olivaolajjal kenegetni (nem hulyeseg). De csak a nagyon jo minosegu extra szuz olivaolajat hasznald.
2011. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálunk is a magzat víz szárította ki.Hidrophil fürdetőkrém volt nekünk jó, egy párszor bekentem vele és elmúlt.
2011. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk irt a gyerekorvos A vitaminos testápolót! az első napoktól ezt használjuk, gyönyörű a bőre. Nektek nem irt ilyesmit? Nagyon jó, finom az illata, ez a fürdés csúcspontja nálunk, imádja amikor kenegetem :D
2011. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A férjem elkezdte este fürdés után a gyógyszertári popsi kenőccsel bekenegetni a kislányom lábát, és azóta nagyon szépen javul. Fürdés előtt használjuk az olajat, de az nem sokat ért. De ez a popsikrém bevált. Leleményes férjem van. :)
2011. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen az én babámnak is hámlott. Elsősorban a lábán meg a hasán volt olyan. Aztán lepergett és elmúlt. Ez normális semmit nem kell vele csinálni, nálunk a túlhordás miatt volt. De persze konzultálj a védőnővel.
2011. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is száraz volt a kisfiam bőre, ez normális. Mi a gyógyszertári fürdetővel kenegettük. Szépen lehámlott (1-2 hét alatt) és utána ott volt a pihe-puha, rózsaszín és csudajóillatú bababőr.
2011. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!