Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám nem fogad el...

Ha a babám nem fogad el semmit inni vizet, teát akkor probálhatom ugy adni a teát neki hogy rakok bele egy kis szölöcukrot? Hol lehet ilyet kapni, dm, rossman? Vagy mivel kináljam? Tápszeres és már hozzátáplálunk,5 honapos.

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt, de a Hipp málna-csipkebogyó teát végre elfogadja!

Milyen teát próbáltál eddig?

Szőlőcukrot én a Spar-ban is láttam, meg a Tesco-ban is.

2009. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mecsek baby,pickwick gyerektea,kamilla tea,hippes termékminta banan alma tea,de semmi nem volt jo,miböl itatod a babádat és hány hos?
2009. febr. 20. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:

4 hós, cumisüvegből kapja, mert tápis.

A Mecsek baby teát nem fogadta el, a vízre szintén húzta a száját. Kamillát csak akkor adok, ha nem tud kakilni, mert az gyógyszernek minősül.

Ez a málna-csipke vált be, nem csak nekünk, de a barátnőm 5,5 hós kislányának is.

2009. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Az én babám elmúlt 2 hónapos,és eleinte sokat sírt,nyugtalan volt,de ez elmúlt amióta felfedeztem a Tescoban(!) a Babapocak teát.Már a 2.dobozzal vettem Neki,igaz nem minden nap kap.Anyatejes,de szívesen iszik teát cumisüvegből,és nagyon szépen szopizik ennek ellenére. :)

Szép Napot!

2009. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hippes málna -csipkebogyo tea vált be!!
2009. febr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szölöcukrot adhatom neki vagy nem?A hippesteákban van cukor az nem baj?
2009. febr. 20. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:

első vagyok újra.

Lehet, h most le fognak pontozni, de nem érdekes.

Igen, cukor és szőlőcukor is van benne, de nem lehet olyan őrült nagy mennyiség, mert 100 ml teára 15 kcal energia jut.

Valóban nem ajánlják a cukrot a babának, de

1. akkor okoz fogszuvasodást, ha játszani adod a gyereknek a cumisüveget, nem pedig inni

2. a cukor függőséget okoz, de én merem állítani, h minden ember cukorfüggő. Mindannyian fogunk adni a gyereknek túró rudit, csokit, szülinapi tortát, üdítőt, a búcsúban vattacukrot, nyáron fagyit. Aki nem ad, annak gratulálok az elveihez, meg ahhoz, h ezt keményen be is tudja tartani, ill. a gyerekével tartatni.

Tehát annyira mindegy, h mikor válik függővé a gyerek! Nem ettől a minimális cukortól (ami a teában van) lesz túlsúlyos, rossz fogú, ...stb.

Nyugodtan adj neki! Vagy akár egyéb teát, szőlőcukorral, ahogyan azt tervezted!

Én inkább adom a cukros(!) Hipp teát, mert ezt megissza a kicsi, mint elnézzem azt, h nem iszik egész nap mást, mint tápszert. A tej nekem sem szomjoltó, a leves sem. Neki miért lenne az a tápszer? Próbáltam én vízzel itatni, meg cukrozatlan Mecsek teával is, de ha egyszer nem issza meg, mi a szöszt csináljak? Az anyatej is édes, miért gondolja sok szülő, h a gyerek szívesen eszi/issza az ízetlen vacakokat, nem értem!

Na, ez hosszú lett, de a lényeg, h adj neki szőlőcukros teát nyugodtan! :)

2009. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!