Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hetes babámat mennyi idöre...

2hetes babámat mennyi idöre vihetem ki ha ilyen az idő mint ma?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd ki egy fél órára is, ha neked jól esik! Öltöztesd fel rendesen! Aztán élvezzétek a szép időt! Neki is jót fog tenni és neked is! Az enyém februári, de 2 hetes korától már kint aludt a babakocsiban, akár több órát is...
2011. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd ki! :) Nagyon jót fog szunyókálni...:)
2011. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fújt a szél én mindig feltettem az esővédőt mikor kicsi volt a fiam. Így egyáltalán nem aggódtam.
2011. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kisnita ***** válasza:
Akár 1,5-2 órára is kiviheted a levegőre egyszerre. De ha van időd akkor többször kint lehetsz vele ilyen szép időben nem jó bent lenni a lakásban az embernek rendesen jót tesz a napfény meg a levegő. Mi nem rég értünk haza és rendesen más a hangulatom is. Úgy örülök már, hogy ilyen jó idő van. :)
2011. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!