Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kukacos kérdés (21hónapos),...

Kukacos kérdés (21hónapos), és szorulásos kérdés (7hetes) egyben. Melyikkel mit csináljak?

Figyelt kérdés

21hónapos fiamnak úgy fest nem akar működni a fitymája. A doki azt mondta 24hónaposan aggódjak. Huzogatom, de nem változik, tegnap picit "megtéphettem" reggelre piros volt. Egyáltalán nem jön hátra:(

Ha megmerevedik neki keservesen sír, ma tűnt fel, hogy ezért sírhat, mármint, hogy nem jön semennyire hátra a fityma. se a dokit se a védőnőt nem érem utol:( Ezzel mit kell vagy mit nem kezdeni.


Másik, 7hetes lánykám ma még nem kakilt, viszont szenved, pukizsák, de nincs kaki, csak rengeteg pisi. Anyatejes, tudom náluk lehetnek kakimentes napok, de a nagy nem szenvedett napokig ha nem kakilt, ő meg erőlködik, de nem jön a kaki:( Mit adhatok neki, hogy segítsen.


2011. márc. 10. 15:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én írtam a krémet a kukira.Unguentum antiseptikum a pontos neve.Gyakorlatilag fertőtlenítő hatűsú kenőcs,de van benne valami bőrpuhító hatóanyag.Befog mindent sárgára úgyhogy óvatosan kell bánni vele:)

Csak egy példa a hatásáról: Unokatestvéreméknek a nagyobbik fiúnak még mindíg nem tökéletes a kukaca pedig már 4 éves!Feltépték neki,begyulladt,visszatapadt...stb.Szenvednek vele rendesen.Mondtam nekik ezt a krémet,elkezdték használni.A dokijuk csak hümmögött,hogy hülyeség...kb.3hónapja kenegetik és már 3/4-ig feljön Neki a bőr,repedés nélkül!Nem sír és hagyja hogy kenjék!Egy próbát megér mindenkinek!

2011. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
:)Remélem nem receptes:) Apának szólok, hogy fusson egyet patikába:) Sajna lázcsillapító is kelleni fog:(
2011. márc. 11. 15:33
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam vissza,hogy írt e valaki mást,de ha a kenőcsre gondolsz amit a kukira írtam akkor az elméletileg nem receptköteles,mert én csak simán kértem és kiadták a patikában.

Gyógyuljatok meg hamar-ha már lázcsill.is kell:(

2011. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!