Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vegyem rá 7 hónapos...

Hogy vegyem rá 7 hónapos babámat az ivásra?

Figyelt kérdés
Régebben is folyamatosan próbálkoztam, soha nem fogadta el. Mondták nem baj, majd ha szilárdat is eszik, akkor erőltessem. Én próbálom, de egyszerűen kiköpi. Bármit adok neki, vizet, gyümölcslevet, teát, kiköpi. Próbáltam cumisüvegből, pohárból, csőröspohárból, ma próbáltam kanállal adni neki. Sehogy nem megy. Ötletek?
2011. márc. 10. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

amikor pl. az öledben van és te iszol, akkor nem érdeklődik a poharad felé? lehet, hogy úgy kéne, hogy előbb te úgy csinálsz, mintha innál, és ha érdekli, akkor adsz neki.


amíg elfogadja a vizet, az ételét kicsit hígabbra készítsd.

2011. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
próbáltam úgy is, tetszik neki nagyon, próbál is inni belőle, de amint a szájába ér a víz, kiköpi
2011. márc. 10. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk mis ez van. 7 hós. kaja után megszoptatom, ez az ivás nála. a vizet nem nyeli le, csak játszik vele.
2011. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még anyi jutott eszembe, hogy a vízzel néha az én babám is játszik, de tud inni is. viszont ha mandarinlevet adok neki, azt egy húzásra felhajtja.
2011. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
próbáld szívószállal játékosan, mutasd meg neki, te hogy használod, aztán engedd neki is! :)
2011. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!