Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós fiamnak milyen gyümölcsö...

9 hós fiamnak milyen gyümölcsöket adhatok? Ti miket próbáltatok már?

Figyelt kérdés
alma, banán, narancs tuti, de lassan banán, és nari szezon vége, mivel próbálkozzak? mit adhatok még neki?
2011. márc. 8. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bármit ,amire pénzed van.Akár kompótként is.
2011. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meggy (fagyasztott), körte.
2011. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Frissből:

alma

banán

narancs

kivi(magja nélkül,bár én még nem próbáltam,csak itt olvastam,hogy úgy lehet)


Üveges:

öszibarack

sárgabarack

vilmoskörte birsalmával

epres

erdei gyümölcsös


Fagyasztott:

szilva

meggy

2011. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
üvegesekből miylen fajtát! márkájút szoktatok adni, ami nincs tele cukorral, meg minden jóval?
2011. márc. 8. 19:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Én az aktuális baba magazinban azt olvastam, hogy kiwit csak 18 hó fölött lehet adni.
2011. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szia! Valóban ilyenkor télen nincs nagy választék ami a friss gyümölcsöket illeti,éppen ezért veszek mindíg üveges gyümiket is,hogy változatos legyen a kisfiam étrendje.

Én a kecskeméti termékeket veszem,és gyümik terén elég nagy a választék!Mindegyiket imádja a kisfiam,csak húzós ám árban mert 1 üveg 199ft.-tól 289ft.-ig terjed.De hát muszáj,hogy ne csak a banán-alma-narancs triumvirátus kerüljön az asztalra:)

2011. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a kecskemétit nem szeretem, mert az cukrozott!Univer vagy Hipp
2011. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! üveges ételt nem sokat kap, mert én főzök neki ,és jobban szereti azokat...
2011. márc. 8. 22:26
 9/11 anonim ***** válasza:
én adtam a 9 hósomnak mag nélkül kiwit, felcsipegette, ízlett neki (vagy villáról leette). Ezenkívül most jön a szőlő (legalábbis több helyen bölcsődében azt adnak tízóraira a gyerekeknek), meg fagyasztott dolgok. Esetleg keverd, hogy túróba barack, akkor nem olyan drága talán.
2011. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tejes dolgokat nem ehet :( csak cici, semmi más. a fagyasztottakat hogy adjátok? pl meggy? kiolvad és úgy? v almával v vmivel elkeverve?
2011. márc. 9. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!