Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt már meg veletek, hogy...

Történt már meg veletek, hogy annyira felidegesített a babátok, hogy a kezére, vagy a fenekére csaptatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,egyszer a kezére,egyszer a fenekére.És egyszer kapott egy pofont amikor szándékosan megütötte a pici babát...:-(
2011. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát attól függ mennyi időset nevezünk babának,egy 2 éves már kisgyerek,és igen történ már olyan hogy ráhúztam a fenekére,de szerintem észre se vette.igazából nem is felidegesítettem magam,hanem nagyon megijedtem,emeletes házban lakunk és kiment az ajtón,szóltam neki,hogy jöjjön vissza ő erre elkezdett lefelé szaladni,és ahogy én mentem utána,ő még gyorsabban szaladt,amitől persze jó nagyot esett,nagyon megijedtem,és ráhúztam a fenekére.
2011. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is csaptam már a másfél éves lányom kezére,mert azzal szórakozott, hogy a kezét a konektorba dugdosta.(igaz van benne biztonsági dugó, de akkor sem kellene).Tudja, hogy nem szabad, és látta, hogy egyre idegesebb leszek azért csinálta.Rácsaptam a kezére, nem nagyot, így fel se vette nevetett egyet, és csinálta tovább...
2011. márc. 7. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet elítélnek majd most,nem vagyok híve a gyerek verésnek,mi is talán 5 ujjamon megtudom számolni hányszor kaptunk anyuéktól,de én dádával "tanítom" a lányom arra amit nem szabad.sokat olvastam hogy el kell magyarázni neki miért nem szabad,hát még oda se figyelt rá.ha már tizedszer mondtam hogy nem szabad,és csak azért is,akkor jött a rácsapok a kezére.és mégis mindig oda nyúlt utána is,megint rácsaptam,és addig ment amíg rá nem jött hogy ezt tényleg nem szabad.most már ha rászólok hogy nem szabad,nem csinálja,mert tudja mi lesz a következménye.a kézcsapást azért ne olyan gondoljátok.
2011. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért ne olyan brutálisan gondoljátok
2011. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
eddig még nem, de még csak 15 hós múlt.
2011. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!