Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok olyan helyet...

Ajánlanátok olyan helyet nyárra, ahova az akkor 1éves fiammal is tudnánk menni nyaralni?

Figyelt kérdés
ha lehet "olcsó",vagy megfizethető,nem szállodára gondolok,hanem apartman,ház ami kiadó,ilyenekre,ha esetleg tudnátok ajánlani,vagy ahol ti voltatok,és irnátok pár sort róla,megköszönném,meg ha esetleg linket is tudnátok.Meg az lenne a lényeg,hogy ha ház,akkor abba csak mi legyünk,úgyértem ne 3-4család.az nem baj ha pl.10embernek kiadó,mert úgyis többen mennénk,nem 3-an.Ja,és belföld mindenféleképpen,még nem merünk vele külföldre menni,talán majd jövőre.Balaton,siófok...stb,csak viz legyen a közelben,ez a lényeg:)
2011. márc. 7. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokkal inkább tengerpart, 1 éves már nem kicsi, bárhova lehet vele menni,ráadásul nagyon élvezné.

Csak pár óra az Adria.

És a Balatonon is elköltesz egy csomó pénzt.


[link]


Ha belföldre megyünk innen szoktunk szállást nézni leginkább vendágházat

2011. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi Balatonföldváron voltunk.Nagyon élvezte a vizet.

ebben a lakásban voltunk: [link]

2011. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sziasztok!mi is a nyaron fogunk menni a kisfiammal a Balcsira o is 1 eves lesz akkor.mi Zamardiba megyunk.mar tobbszor voltunk ott persze akkor meg nelkule.a leghosszabb szabadstrand ott van a Balatonon.3km hosszu es lassan mellyul.nekunk nagyon bejott.mar voltunk regen Balatonfoldvaron is de ott nem olyan jo a starnd.mi is Zamardiban hazat bereltunk es most is azt fogunk.de 2 eve mikor utoljara voltunk kb 1 km-re voltunk a strandtol es autoval jartunk lee most kozelebbit keresunk h a picivel barmikor haza tudjak setalni mondjuk a ha elalmosodik.mert nekem nincs jogsim.mi olyan hazba voltunk legutobb ami szerintem olcsonak mondhato.2500 volt egy ej/fo.a tulajdonos a foldszinten lakott a szallas pedig a tetoterben volt.egy kedves fiatal hazaspare a hely meg azt hiszem 2 vagy 3 gyerekuk van.mi 6 mentunk.de nem a neten talaltuk a helyet hanem az egyik ismerosunk aki Zamardiban lakik neki a szomszedja volt.ha esetleg komolyan erdekelne a hely megkerezhetem neked a tulaj szamat.
2011. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.Igen,zamárdit én is hallottam hogy nagyonjó,gyerekkel is.Jólenne a ház,csak az a baj,hogy ott vannak a földszinten,nekünk meg olyan kéne,ahol nincs senki,csak mi,akik megyünk,nem mintha randaliroznánk,(pláne gyerekkel)csak mi igy szeretjük,meg akikkel megyünk,ők is,ezért lenne jó olyan ház,amit úgy adnak ki,hogy nincsenek ott,nem maradnak ott,de azért köszönöm:) Remélem még azért irtok további ötleteket,de ezeket is köszönöm,és megnézem.
2011. márc. 7. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!