Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van Giraffe Club sh...

Akinek van Giraffe Club sh 618-as babakocsija, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak? Elég nagy a mózeskosár része? Mennyire bírja a strapát?
2011. márc. 7. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát még nem vettünk kocsit, vásárlás előtt vagyunk, de valami hasonlót szeretnék én is! Ez nagyon tetszik...:)
2011. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekünk is nagyon tetszik. Már láttuk "élőben" is, de kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. Nagyon jó az ára is, és az sem egy utolsó szempont. Nekünk a zöld meg a piros tetszik, nektek?
2011. márc. 7. 13:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem leginkább a bézs szín tetszik szürkével. Nem koszolódik olyan gyorsan. Bár kislányunk lesz:) nem ragaszkodom lányos színekhez, inkább vmi unisex színt választanék. Nekem piros és zöld és rózsaszín kizárva, mondjuk kéket sem vennék a kislányunknak.:) Majd meglátom és megszeretem...
2011. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, imádom! Az egyetlen negatívum amit el tudok mondani hogy nehéz feljfújni a kerekeit, de minden másban tökéletes. KÖnnyű, könnyen kormányozható, kényelems a babámnak, 8 hónapos és semmi panaszunk nincs, mindhárom részt használjuk (mózes, hordozó, sport). Nekünk a bézs színű van.
2011. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen jó tapasztalatod van vele kapcsolatban. Nekem nagyon tetszik, és az ára is szimpatikus. Az jó, hogy még 8 hónaposan is tudjátok használni. Attól féltem, hogy esetleg kicsi, de ezek szerint mégsem. És a hordozója is kényelmes a babának?
2011. márc. 16. 10:51
 6/11 anonim válasza:
Sziasztok! Kicsit el vagyok csúszva időben, de mostanában tetszett meg ez a babakocsi, és most volna kérdésem főként a 4. hozzászólóhoz, vagy olyanhoz, aki használja a kocsit. Egyébként nekem nagyon tetszik, mindössze kétféle fenntartásom van: 1) mivel a tolókarja nem átfordítható, azon filózom, hogy szembeszél vagy szembenap esetén menetközben is meg tudom vajon fordítani rajta a hordozót, mózest vagy ülést? Mert ha csak otthon lehet macerásan átszerelni, akkor ilyen esetben húzhatom-vonhatom ezt is mint a régit... 2) a kerekek nem sérülnek könnyen - mondjuk egy-egy éles kő vagy tüske nem okoz defektet vagy nem eresztenek le könnyen? Köszönöm előre is a válaszokat!
2012. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ildy 25 válasza:

Sziasztok!

Mi a héten vettük meg a ezt a babakocsit. Ugyan még nincs meg a pici, de nagyon szeretem. Könnyű irányítani még súllyal is(megpakoltuk mint ha lenne benne valaki és vmi) és nem mellékes az sem, hogy az alsó pakoló tároló rész bordázottan ki van merevítve műanyag lapocskákkal, hogy ne érjen le ha meg van pakolva és ne szakadjon ki. Az elemek borzasztó könnyedén cserélhetőek csak egy kattintás az egész.A kereket nem pumpáltam még, azt apa csinálja.Végül is az ő feladatuk legyen :D .Én csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!

2012. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok, 4. válaszoló vagyok, a kisfiam immár 22 hónapos, és még mindig használjuk a sport részt, tökéletes még mindig :))))
2012. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jajj bocsi nem írtam: én simán megcserélem séta közben, ha szél vagy Nap miatt indolkolt :) Nem könnyű, de amíg kicsi volt a gyerek, vele együtt leszedtem-áttettem, most hogy már nagy (és 12 kiló :)), gyerek ki, kocsirész fordít, gyerek vissza.
2012. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez a babakocsink van (a babánk 7,5 hónapos) és eddig tökéletes. A mózese nem túl nagy, de 4 hónapos koráig megfelelt, onnantól a sportrészt használjuk, ami teljesen vízszintesre dönthető. Csak ajánlani tudom.
2013. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!