Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik sportkocsit válasszam?...

Melyik sportkocsit válasszam? Szemfüles gyakorlott használókat keresek, akik tudják mit kell figyelni vagy mivel jártak pórul.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. márc. 7. 11:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
első vagyok. gondolkodom oylkor rajta hogy le kellene cserélni a kocsit, de én is gondolok még az idei télre. nekünk egy egyszerű Kunert vip van. én szeretem és a lányom 7 hónapos és még belefér a mózesba. ő koraszülöt baba volt, tehát most még csak 67cm. ám itt ahogyan írták, felöltöztetve nem biztos hogy belefér egy egy kocsiba a baba, így inkább még várunk. van egy régi tipusú Hauck kocsink is, azt hiszem nyárra marad az.
2011. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ehhez hasonló van, a márka ugyanaz.

[link]

Nagyon szeretem, de ha most vennék tuti figyelném, hogy legyen karfája, és felül be tudjak rá kukucskálni, nekem ez a kettő hiányzik róla amúgy imádom, és én 30 lépcsőfokot cipelem gyerkőcöstől, tényleg 1 kézzel összecsukom ,és a kocsiban sem foglal sok helyet, simán befér mellé a nagybevásárlás is, de ha mégsem az ülés mellé is be lehet állítani.

Én az elsőre szavazok, mert nekem amúgy nagyon bejön ez a kocsi, és ezen van karfa, a kukucskálót nem látom, de gondolom van az is.

2011. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A legelső kocsi kerekébe és fékjébe állandóan bele fogsz rúgni és túl pici is. A Hauck-kal tuti jól választasz minden szempontból. A Bertoni-k olcsók,de nem biztos hogy jók. A Giraffe Club-os a legnagyobb amiben kényelmesen elfér minden cucc és persze a baba is,és szerintem jobban bírja a Bertoninál. Ami egybe karos,azt könnyű egy kézzel is tolni,ha a kicsi kezét fogod sétánál. A kétkarosra viszont ráfér egy csomó szatyor,nem kell cipelni,de megpakolva képtelenség egy kézzel tolni. Üresen még lehet. Ajánlom figyelmedbe,nekünk ilyen van és imádjuk:

[link]

De itt is nézelődhetsz,választék az van!:

[link]

2011. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha már a méreteknél tartunk,a lányom 2 éves és magas,erős 92cm és 15 kg. Belefér téli ruciban is!
2011. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Utolsó:melyikbe?
2011. márc. 9. 15:45
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem espiro vectorom van,1 eves a gyerek,10 kilo es uj sportkocsit keresek,mert-7,5 kilos,de rohadt nehez (vagy nekem nincs kondim),a hatsó kerék rész túl széles,ezért a bkvézás extrém sportnak számít.amúgy 3 funciós,a mózest 5 hónapos koráig használtuk,amiből 1et végig üvöltött benne,a hordozót 10 hónapos koráig.most a baby design bunny-val kacérkodom,5 kilo:)
2011. márc. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!