Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik sportkocsit válasszam?...

Melyik sportkocsit válasszam? Szemfüles gyakorlott használókat keresek, akik tudják mit kell figyelni vagy mivel jártak pórul.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. márc. 7. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
erre én is várom a választ. köszi kedved kérdező :)
2011. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk Hauck babakocsink van, csak a condor all in one fajtája. Szerintem elég jó. Könnyű összecsukni, kinyitni,a tisztítása is elég jó, csak szerintem nagyon keskeny. A 9 hónapos babám télen jól felöltöztetve nem igazán fér el benne. Én azt még egyszer tuti, hogy nem választanám. Inkább peg peregot vennék.
2011. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Első,te is vásárlás előtt vagy?
2011. márc. 7. 12:00
 4/16 anonim ***** válasza:

Az első kocsinak kicsi az ülőfelülete.

A másodikat most vettem meg nemrég.Nekem ilyen van:

[link]

Nem 5 kg-os babakocsi de cserébe masszív.Sokat néztem a brendonban és ez volt a legjobb.

2011. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én első babás 25 hetes kismami vok. Babakocsivásárlás előtt állok. Már a bőség zavarában szenvedek, nem tudok dönteni. Én mindenképp multifunkciós babakocsit szeretnék. 70 e Ft-ért már minden benne van és nem kell külön hordozót stb. vásárolni, és még színben is egybe van. Na igen,de melyiket? És sok babakocsira ennyi pénzt adni. Én vidéken élek, ki fogjuk használni. De annak se látom értelmét, h vegyek egy olyat, aminek mózes része van, aztán meg keresgéljek hordozótt, fél éves kora után meg futkossak sportkocsi után!? Szerintetek?
2011. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó!Használt is érdekel?8 hónapig használt,tehát nem évekig :)!Ha igen írj privit,ha gondolod...Van egy csúcsszuperem!
2011. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Elmondom az én észrevételeimet,kedves első gyermekes Anyuka!

Nekem fontos volt,szeptemberi baba lévén hogy vastag huzata legyen,lábzsákkal és minden téli tartozékkal.

Nagy kerekű kellett,mert csak sétálunk.

Mózest nem szerettem volna,mert minden imserős csak rakosgatja olyan hamar kinőtték.Így egy baby top travel kocsit vettem.Olyan 180 fokban vízszintesre állítható,amihez van bébihordozó.És több fokozatban is állítható így fel tudod majd emelni sportkocsinak.Mindent tud.

Csak emeletes házban lakunk,a garázsszinten nem tudom hagyni a por miatt,így fel kell vinnem kb 15 lépcsőfokon az előtérbe.És bazi nehéz.Emellett a kocsi csomagtartója tele van vele.

Így vennem kell egy sportkocsit,pedig én is azt hittem majd ez minden igényemet kielégíti.Most sem vennék mást,mert a neonatot sikerült kipróbálnom,hát az csörög csattog pedig 150 e Ft.

Úgyhogy sajnos nehéz lesz választani.nagyon nagyon gondold át minden szempontból.

2011. márc. 7. 13:40
 8/16 anonim ***** válasza:

Én ilyet vennék ha visszamehetnék az időben mikor másfél éve babakocsit vettem:)


[link]

2011. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előttem írónak: de ehez nincs hordózó és 12 kg.Na azért ezt felcipelni egy lépcsőn 13 kg -os gyerekkel kész öröm lehet.
2011. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16:12-es vagyok.Magamnak gondoltam nálunk van lift:) Most vett ilyet férjem kollegája és volt nekik hozzá hordozó monjuk 79 ezer volt az tény, ez biztos azért 69 ezer mert nincs hozzá. Az én hordozóm ott foglalja a helyet a szekrényben nem sokat használtuk..
2011. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!