Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mutatnátok képet a SAJÁT...

Mutatnátok képet a SAJÁT gyerekszobátokról?

Figyelt kérdés

Ötletgyűjtés lenne :)

Internetes képet nem kérek, abból láttam az összeset (kb :D), csak sajátokra vagyok kíváncsi!

Megy a zöld kéz, ha hoz valaki :)


2011. márc. 6. 20:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%

Sajátomról vagy a gyerekeméről? Nem mindegy... :)))


Kisfiamé így néz ki:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Bocsi, jogos volt! :D

Szép, nekem tetszik :)


Meent a zöld :D

2011. márc. 6. 20:27
 3/30 anonim ***** válasza:
85%

ötletnek:

[link]


ajtóra, falra, szekrényre, dekorgumiból készült



Plafonra

[link]


falra:

[link]


[link]


Kisfiam szobája

2011. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

21:43: kérdezhetek? :))))

nagyon tetszik! A mennyezeten a csillagokat, holdat miből csináltad? és ha festetted, milyen festékkel? és a pillangókat? jól látom, hogy damillal lógnak le?


nagyon megtetszett, én fiamnak a mennyezetről kis repülők lógnak le, de szerintem pár felhő és csillag is kéne oda :D

2011. márc. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem, úgyhogy mehet a poros kéz.

Lehet, hogy te vagy az, aki aki lelopkodja a képeket aztán sajátjaként mutogatja. Honnan lehetne tudni?

2011. márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
* piros :)
2011. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

hm...

Látom vannak itt rosszat feltételező anyukák!

Na, akkor elmondom:

szóval a 1-2 csillag és a hold- vásárolva lett, a többi csillagot én csináltam, hungarocelből, a vásárolt minta alapján, sablont csináltam, kivágtam szikével, és lefestettem, majd dekorcsik ragasztóval feltettem (6-8 hós terhesen) szeretnék majd lelógatni csillagokat is, de arra nem jutott időm, törpe mellett most meg végképp nem :(

a napocska, felhő is ugyan úgy hungarocel, festés móddal készült!

a lepkéket vásároltam, egy hosszú füzér volt, (balak, ajtódísz) de szétszedtem, és lefestettem, majd apa horgászzsinorjával beakasztottam e felhők széleibe! :)

a dekorgumit is én csinálom! Most szeretnék majd csinálni dekorgumiból csillagokat, virágot, meg hasonló díszeket

a micimackót is egyedül festettem a falra temperával

2011. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

még valami: a feacebook-on a gyakori kérdések baba-mama klub oldalán meg is nézhetitek, oda is feltöltöttem az üzifalra, hogy vállalok ilyen dekorációk készítését!

Aki nem hiszi, nézzen utána! és gondolkodjon vagy kérdezzen mielött piros kezet klikkel!

csalódtam, nem gondoltam volna hogy ilyen rosszindulatú anyukák vannak ezen az oldalon!

2011. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Kislányom egyik fala. Sajna nincs több kép a szobájáról. A többi fal korall színű, teknősös csillár, rózsaszin, lila függöny, teknősös szennyestartó. Majdnem minden halas, tengeres...

2011. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
nagyon szép, te festetted?
2011. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!