Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogadtattátok el...

Hogyan fogadtattátok el babátokkal a "sima" tejet?

Figyelt kérdés

kislányom nem hajlandó még csak megkóstolni sem:(

kakaót teszek bele úgy sem...mit tegyek?


köszi,ha van jó tanácsod!!!


2011. márc. 6. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős, de szerintem nem kell ezt erőltetni. Ha eszik tejterméket amúgy, akkor nem kell feltétlenül.


Milyen tejterméket kap? Mennyi idős?

2011. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Másfél éves a kislányom,akkor még ráér a "rendes" tej?


Kap 2-szer 200ml tápszert,eszik joghurtot,sajtot...szóval eszik szerintem elég tejterméket!


köszönöm a választ!

2011. márc. 6. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tápszerről nem egyből a tejre váltottam neki,hanem junior tejitalra,és azt simán elfogadta.Három hónapra rá próbáltam meg a sima tejet,és semmi gond nem volt,megitta.
2011. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Persze hogy ráér. Időről időre kínáld meg, aztán majd rákap.

Nekem mindkét gyermekem tejfehérje allergiás, illetve az egyik már csak volt, mert kinőtte. Ő kb. 3 évesen kapott először tejet, és minden rendben van vele.


Amíg kap tápszert is, addig biztos hogy semmi gond nem lehet, a gyerek tejital is jó ötlet lehet, ezeket én nem ismerem, ha anyagilag nem megterhelő, akkor mehet az is biztosan.

2011. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokinő, hogy 1 dl tejhez tegyek 1 kis kanálka cukrot. Könnyebben emészti, és biztos finomabb is.

(Nálunk még nem aktuális, csak megkérdeztem)

2011. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.


A tejitalra már gondoltam én is,majd hamarosan kipróbáljuk hátha azt elfogadja.Anyagilag is jobban kijönnénk,és abban is vannak vitaminok!

köszi a tanácsokat,persze ha van várok még.....:)))

2011. márc. 6. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!