Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogadtattátok el a...

Hogyan fogadtattátok el a felolvasztott anyatejet a babátokkal?

Figyelt kérdés
Két hónapos a babám, és 1-2 alkalommal (kötelező főiskola órák) édesanyám vigyázna a babára, de nem fogadta el az olvasztott anyatejet elsőre..van még remény?
2010. okt. 4. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordult, hogy küzdött, de miután rájött, hogy olyankor csak az van, megitta. Nem buta, hidd el csak próbálkozik, hátha mégis előrántanak neki valahonnan egy cicit! :-) Ha tényleg nagyon éhes lesz, elfogadja majd azt is. Ha nem fogadja el és megvár, akkor sem lesz baja, legfeljebb majd később gyakrabban eteted és behozza a mennyiséget. Az enyém csinált ilyet is.
2010. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy inkább a cumisüveget nem akarta elfogadni?

Nálunk nem volt gond, elsőre elfogadta a lányom az üveget is meg a fagyasztott tejet is.

Függhet attól is hogy miben fagyasztod le a tejet vagy hogyan olvasztod ki. Mit ettél mielőtt lefejted, lehet azért nem ízlett?

De tudod a remény hal meg utoljára! :)

Próbálkozz többször akkor is ha nem mész el, hanem otthon vagy.

Nekem rengeteg volt a tejem. Szopi után is lefejtem néha 150ml-t amit lefagyasztottam gondolván a váratlan helyzetekre.

Mikor begyulladt a mellem a sok tej miatt akkor nagyon jól jött a fagyasztott.

2010. okt. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kitartóan próbálkoztam egy napig. Az én babám pótlást kap az anyatej mellé, csak akkor elfogyott a tápszer, a párom meg még nem ért haza az új zacsival. Nagyon éhes volt már estére, és 1 órán keresztül üvöltött. Közben kínálgattam az anyatejjel, de ugyanúgy 2 korty után kiköpte, mint napközben. Azóta sem issza meg, majd a főzelékekhez elhasználom...
2010. okt. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

a cumisüveggel nincs baja mert előfordult már hogy kapott frissen lefejt tejet üvegből és nagyon szívesen megitta, csak valamiért a fagyasztott nem jön be neki, eddig kétszer próbáltam de mindkétszer eltolta :(

Még próbálkozunk lelkesen, mert ki tudja, szükség lehet még a fagyasztottakra.

2010. okt. 5. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Megint én. Miben fagyasztod le?
2010. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Medela anyatejes zacsiban és egy másik márkájú zacsiban is vannak lefagyasztva. De megkóstoltam és valóban nagyonfura íze van...mondjuk mondta a védőnő hogy nem valami jó az olvasztott íze, de hogy ennyire rossz legyen.. :)
2010. okt. 6. 13:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs hogy megkérdeztem csak olvastam már ilyen kérdést tavaly és ott kiderült, hogy mindenféle, tejfölös meg joghurtos dobozban fagyasztotta le az anyuka a tejet és kiderült hogy átvette a dobozok izét a tej.

Te jól csinálod.

Én nem tudom hogy milyen az ize mert sosem vitt rá a lélek hogy megkóstoljam. Lányom igy is úgyis szivesen megitta.

2010. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy alapból is valóban ilyen rossz ízű az olvasztott, már legalábbis nekem anyukának, mert sok baba ugyabér megissza csak enyém ilyen kis finnyás :)) Azért remélem megissza majd mert bár most nem kell gyakran de nem árt ha végszükségben odaadhatom neki.
2010. okt. 6. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!