Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötletek altatás ügyben?

Ötletek altatás ügyben?

Figyelt kérdés
Kész káosz lett az altatás, délelőtt és este van a legnagyobb sírás, délután babkocsiban alszunk a friss levegőn, akkor nincs gond. A hátán már nem szeret feküdni, a hasán meg nem tud elaludni. Mit csináljak. Már 4 napja úgy lehet csak elaltatni, hogy elringatom, leteszen a kiságyba, felriad, és kezdjük előről az egészet, ezt kb 3szor eljátszuk,
2011. márc. 5. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megtanítod neki hogy aludjon el egyedül, vagy altatod. Ezt te tudod eldönteni, hogy neked melyik a kivitelezhetőbb. Az sem mindegy, hogy mennyi idős.
2011. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

Pár hónaposan (1-2) nekem az evésekkor bealudt, így nem kellett altatni.

3 hónapos korától kellet altatni, de akkor is volt, hogy evés után elaludt magától.

Később délelőtt nekem sem nagyon akart elaludni, küzdött elellene, behoztam a babakocsit, tologattam, majd elaludt, volt, hogy benne hagytam és kiraktam a levegőre, persze ha megoldható.

Az én lányom 1 éves, de este nem sokszor kellett altatni szerencsére.

2011. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a mei taiban háton alvás vált be. Ő aludt, én tettem-vettem. Vagy fekve szoptatod, mondjuk a nagyágyban, és ha bealszik otthagyod szépen.
2011. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már délelőtt válaszoltam, csak egy válaszra reagálnék, meg adnék még egy tippet.


Nem tudom, én nem tartom kényelmesnek, főleg egy 10 kg gyerekkel a hátamon főzni, mosogatni stb., hát nem tudom. De biztosan valakinek ez válik be.

A másik pedig egy pár hónapos babát sem hagynék egyedül az ágyon, soha sem lehet tudni, mi van felkel és leesik, hiába párnázod ki stb., sajnos sok ilyen balesetet hallottam már.

Nálam most az vált be, ha besötétítek, hamar elalszik, csak mellé fekszem, vagy felöltöztetem és belerakom a babakocsiba tologatom és már el is alszik, persze ha megoldható, hogy az udvaron/teraszon hagyd a babakocsival, így levegőzik és te is tudod a dolgodat végezni.

2011. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 hónapos. Eddig nem volt gond az alvással. Leraktam és szépen elaludt magától. Csakhogy megtanult hasra fordulni, és azóta mindig úgy szeretne lenni. De csak sírdogál ha hason van, mert fáradt de úgy még nem tud elaludni, ha hátrafordtíom akkor meg az a baj, és fordulna hasra.áááááá Nem egyszerű ez, de majd belejövünk akkor valahogy:)
2011. márc. 5. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!