Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hós kislányom 2 napja...

5,5 hós kislányom 2 napja állandóan hasra fordul alvás közben, és az orrát az ágyba nyomja. Nem fog megfulladni?

Figyelt kérdés

Nagyon féltem....De hiába foditom vissza,perceken belül visszafordul...

Lehet hülyén hangzik a kédés,de én akkor is félek.


2009. febr. 17. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Szia pont ez van nálunk is:)Szintén 5,5 hónapos eddig soha nem aludt hason.Tegnap este vettem észre hogy ahogy leraktuk egyből hasrafordult és úgy aludt el.Én vártam egy picit és megforditottam, izgultam én is de úgy maradt reggelig.Sztem tuti nem fulladna meg mert elforditja a fejecskéjét.Napközben hagyom, mert úgyis látom.

Üdv

2009. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
tök jó!az enyém még csak 4,5 hós és nem szeret hason lenni!örülj neki!mi most járunk ez végett gy.tornára!de ott azt mondták5-6hósan kell forognia!biztos nem fullad meg,hisz te sem fulladsz meg,ha hason alszol!
2009. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az én kislányom 2 napja alszik hason,előtte sosem...Most is épphason alszik,de most oldalt van a fejecskéje.:)
2009. febr. 17. 16:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet h tényleg csak hozzá kell szoknom a gondolathoz,h egy baba is aludhat hason!:)Csak olyan rosszakat olvastam ezzel kapcsolatban,ezért nem is altattam sosem hason,és kicsit hirtelen jött ez nekem.Bár tudom h minket is hason altattak anno,és mégis itt vagyunk.:)
2009. febr. 17. 16:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek!
2009. febr. 17. 16:55
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Semmi baja nem lesz, örülj, hogy tud hason aludni, mert az enyém 9 hónapos és folyton hasra fordul, de fel is ébred rá. Így éjjel akár 4szer, 5ször kelünk.

Jó babázást

2009. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Előzőleg irtam neked.

Sztem is csak hozzá kéne szoknunk:)csak nagyon furi, hogy eddig még hason is utált lenni aztán kb 2 hete pörög forog és imádja sőt ugy is alszik.Kiváncsi leszek a ma északára ha hason alszik sztem úgyhagyom...

2009. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem baj ha hason alszik, de arra VIGYÁZZ hogy csak 100% pamut ágyneműje legyen és légáteresztő lepedő, matrac stb..

Nem szerencsés ha nrjlont teszel a lepedője alá mert azon keresztül nem kap levegőt.

íőgysem ázik át hiszen a mai pelenkák jól bírják a nedvességet.

2009. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem fog megfulladni! :)

Az én fiam 3 napos kora óta hason alszik, pvc aljú frottír lepedőn, és még nem fulladt meg alvás közben, pedig fúrja rendesen a fejét. Most 5 hónapos. Meg oldalra is tudják amúgy fordítani. Ahogy te sem fulladsz meg, ha hason alszol.

2009. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!