Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol aludt a nagymama, amikor...

Hol aludt a nagymama, amikor szülés után egy-két hétre beköltözött? (annál, akinek nincs nagy lakása extra szobákkal)

Figyelt kérdés
Én pl. azért nem fogok elfogadni semmilyen segítséget, mert akkor velünk kellene egy szobában aludnia anyámnak, vagy aki jön. És úgy érzem, hogy nincs az a segítség, ami megérné, hogy egy perc magánéletünk se legyen. (Második baba, a nagyot sem költöztetnénk be a hálószobánkba, örülök, hogy nyugodtan alszik a saját szobájában (még most egy éves)).
2011. márc. 2. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Pótágyon

vendég / dolgozószobában

játszószobában

közeli motelban

közeli rokonnál


hozzánk se jött úgy hogy itt aludt.

2011. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A véleményem az, ha neked gondot jelent az, hogy veletek lesz a mama, akkor ne is hívd segíteni. Szerintem aki elfogadja a segítséget, ezzel megbékél, ha nincs még egy szoba. Ne bántásból, én sem tudnék együtt élni a mamákkal, nekem jöttek 2 naponta kb.
2011. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk van külön vendégszoba, mégsem hívtam anyámékat, pedig ő is, anyós is felajánlotta. Itthon volt párom 2 hétig a szülés után, hogy összeszokjunk, na meg hogy segítsen.
2011. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz ott aludni , h tudjon segíteni. Én azt kértem h az első hónapban főzzön ránk, ill az első héten jött takarítani, mosogatni. De arra nem is gondoltunk, h itt aludjon akár anyukám akár az anyósom. Elég baja van az embernek anélkül is minthogy valakit még kerülgessen.
2011. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem aludt anyukám a párom pedig a nappaliban.De csak egy hétig aludt ott,mert sajnos horkol szegénykém és nem bírtuk együtt.Aztán már csak inkább mindig jött este fürdetni aztán ment haza!:-)
2011. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,

az anyám 400 km-re lakik, első és második gyerek születésekor is itt volt 3 hétig. A nappaliban aludt a heverőn. Épp elfért rajta.

2011. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!