Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 37,6 fokos hőre már adjak...

37,6 fokos hőre már adjak lázcsillapítót? 8 hónapos

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 10:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat, hogy nem használok primitív tőmondatokat amit megérthetnél. Pedig az előző szöveg nem nehéz. De akkor még egyszer. Orvos vagyok. Bár közöd semmi hozzá.

Tanár IS vagyok.Közöd ahhoz is nulla. Képzeld, van ilyen, h. többféle végzettség.

Viszont mindenkinek köze van hozzá, ha egy debil, bezápult okostojás,(te), félre akar vezetni 20 embert.Remélem most egyszerübben fogalmaztam. Pirosat nyomsz...most!

Levelezés vége.

2011. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%

Eddig csak lestem, de nagyon remélem hogy sem én, sem a gyerekem soha nem fogunk egy ilyen stílusú akár tanár, akár orvos kezébe kerülni.


Megmondom őszintén, nem tudom melyikőtöknek van igaza, de megáll az eszem, hogy tanár létére valaki ilyen stílust enged meg magának! És még csodálkozunk, hogy a gyerekek nem tisztelik a tanáraikat! Ilyen pökhendi, lekezelő stílussal nem tudom mit várnak...

2011. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, hogy ilyen százalékkal milyen orvos és tanár lehetsz, vagyis el tudom:(


Ha érdekel a lázgörcs, lázcsillapítás kedves kérdező, akkor inkább olvass utána minél több helyen:


[link]


[link]

2011. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Tanárorvosnak"! :D Csak szeretnéd, hogy ne értsem! Utaltam esetleg ilyenre??? Végzettségem nem írom le, szerintem elpirulnál! Na, remélem többet nem hallok felőled!

Kérdezőtől, bocs, hogy egyeltalán szóbaálltam ilyenekkel,sajnos sok van ezekből, ezért nem hinném, hogy itt fogok még valaha olvasgatni.

2011. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!