Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elegem van! 10 hónaposom még...

Elegem van! 10 hónaposom még mindig nem akar enni? Ugy döntöttem h holnaptoll teljesen meg vonom a cicit, na de h is van ez?

Figyelt kérdés
a hajam tépem már mérgemben
2011. febr. 26. 19:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

ugy döntöttem h este és reggel kap csak cicit,ha éhes lesz nap közben akkor egyen rendes kaját

mindig cici előtt próbálom megetetni de nem nagyon akart enni,tudom így nehéz lesz de remélem megéri

köszönöm szépen mindenkinek és jó éjszakát kivánok

2011. febr. 26. 23:53
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen ezt mi is megjártuk.A cici a ludas.Az én kislányom és nem tulzok,másfél éves koráig mondhatom csak anyatejen élt.Adhattam én neki bármit nem kellett.Majd ezek után kicsit elkezdett enni,de nem nevezném jó evésnek.Mikor leszoktattam,1nap alatt evett annyit,mint elötte.Nem volt sovány,átlagos súlya volt mindig.
2011. febr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!