Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elegem van! 10 hónaposom még...

Elegem van! 10 hónaposom még mindig nem akar enni? Ugy döntöttem h holnaptoll teljesen meg vonom a cicit, na de h is van ez?

Figyelt kérdés
a hajam tépem már mérgemben
2011. febr. 26. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi is a kérdésed? hogy kell hozzátáplálni? És ha teljesen megvonod, akkor mi lesz? Egész nap nem fog majd enni? Meg igy nem lehet hogy teljesen megvonod, ha még nem evett semmit!
2011. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hogy érted, hogy nem akar enni?

egyáltalán, vagy csak keveset?

csak cicizni hajlandó?

ha hírtelen elvonod a cicit, készülj fel a katarzisra!!!

2011. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

jaj ne haragudjatok de nagyon mérges voltam

már 5,5 hónaposan kezdtük a kóstolást,már szinte mindent "evett"de csak cicizni akar és ezért gondolom h vége a cicizésnek

2011. febr. 26. 19:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem én sem a kérdésedet!

Csak anyatejet hajlandó enni és mást nem?!

Én 3,5 hónaposan kezdtem, igaz ő tápszert is kapott, de eleinte pár korty almalé, majd a húsa, idő míg egy teljes adagot megeszik rendesen! Nálunk 1 hónap telt el, míg az első étkezést kiváltottunk.

2011. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

a kérdés az lenne h ha nincs cici akkor fog enni?

mert talán az a hülye cici a ludas

2011. febr. 26. 19:39
 6/12 A kérdező kommentje:
igen csak anyatejet vagyis csak szopni akar
2011. febr. 26. 19:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez jó megoldás lenne-e?! Talán a védőnő és a gyermekorvos jobban tudna válaszolni!
2011. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak szopni akar, akkor valószínű elég neki, én hagynám és csak kisebb mennyiségeket adnék nkei rendes ételből. Az egyik babás ismerősömnél ugyanez volt, de az anyuka nem stresszelte magát, hagyta hagy szopjon a baba, 10 hónaposan még a sárgarépa pürénél tartottak és kb. fél üveggel evett meg belőle.

Most lesz 1 éves és már szinte mindent eszik, sokat is, de még mindig szopizik reggel és este. Valahogy átállt magától, persze ez az anyuka is próbálkozott folyamatosan.

Én örülnék ha nekem ennyi tejem lett volna :)

Kitartás!

Ja és még annyi, hogy szerintem az nagyon rossz ötlet, egyik napról a másikra megvonni tőle a cicit.

Úgy látszik erre van szüksége.

2011. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a cici kell neki akkor ne vond meg tőle,adj neki!Persze azért próbálkozz folyamatosan a hozzátáplálással de ne legyél ilyen drasztikus!
2011. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nehéz kérdés. Nővérem kislánya csinálta ezt, 3 éves koráig szinte csak anyatejen élt. Tesóm szerint ő próbálta hozzátáplálni, de állandó kínlódás volt. 1 éves kora után már nagyon sovány lett, a mai napig nagyon válogatós, már iskolás. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem kicsi a tét. Tudom, ezzel nem nyugtatlak meg... Talán az működne, ha nem szopizás után adsz neki mást, hanem először pár kanál hami, utána kap cicit. De kérdezd meg a védőnőt is, mit javasol. Amit még olvastam: próbálj nyugodtnak, derűsnek látszani, amikor eteted, ne lássa, hogy stresszelsz. Énekelj, mondókázz közben, ha nem érdekli a kaja, nálunk ez bevált. Ha nem kéri a kaját, vedd ki az etetőszékből, ne erőltesd, várj kicsit, amíg éhes lesz.
2011. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!