Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én ezt nem értem! Miért...

Én ezt nem értem! Miért történnek ilyenek? Többi lenn!

Figyelt kérdés

Másfél évet vártunk a most 5,5 hónapos kislányomra.

Úgy imádom és mindíg vigyázok rá és mégis mindíg történik valami az én hibámból.

Tegnap pl. etetésnél a tányér alján lévő falat meleg volt és szegény nagyon fura fejet végott és próbálta kiköpni, úgy sajnáltam.

Ma meg fogtam a kezembe és megbotlottam és a fal fogott meg minket. Próbáltam hárítani, de kicsit beütötte a fejét és sírt:(

Volt amikor a távirányítót ejtettem a fejére, szóval még 6 hónapos sincs, de már egy csomó baleset érte:(

Ti hogy csináljátok?Veletek is történik hasonló vagy csak én vagyok ilyen BÉNA!


2011. febr. 26. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindenkivel történik baleset.

Fiam 7 hósan mászott,akkorát esett h kitört a felső fogai,a kettő,ami addig kinőtt.Távirányitót én is ejtettem a fejére.

Lányom akkorákat esik,h csodálom,h még nem voltunk az ambulancián,pedig mindig mellette vagyok.

2011. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ilyesmi mindenkivel előfordul. A fiam állandóan láb alatt van. Sokszor fellöktem már szegénykét véletlenül, mert nem vettem észre, ahogy mögém osont. Popóra ült, bőgött kicsit, megvígasztaltam, aztán szaladt tovább. Nyugi. Lesz ez még így se... :)
2011. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8 hónapos korában a lányom az etetőszéket tologatta, beleszorult és eltört az ujja. Ott álltam mellette. Másik eset: másfél évesen kirántotta a kezét a kezemből, elveszítette az egyensúlyát, nekiesett a szekrénynek. 2 hét gipsz. Sajnos mindannyiunkkal megesik. De szerencsére a komolyqabb bajok ellen jól működik a kicsik védőangyala.
2011. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én fiam már 8hós múlt, de eddig csak "saját" hibájából történt baleset(felállt nem kapaszkodott, és hátra kopp). vagyis nem! multkor férjem mellé tettem reggel az ágyba míg én gyorsan elmentem wcre, és ő meg legurult az ágyról (apa mellől). ilyenek vannak, és lesznek is...
2011. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jaj mintha magamról írtál volna:) ne okold magad ilyesmik miatt, és még csak ezután jön a java, kislányom mióta jár annyi balesetet "szenvedett", volt egyszer leesett a lépcsőn, pedig ott álltam mellette és még a kezét is fogtam de kicsúszott és nem bírtam megfogni, vérzett az orra is szegénynek, de több elesés is volt már, én mindig magamat okoltam, de egyszerűen nem vagyunk supermanek, az ilyesmik kivédhetetlenek, pedig extra óvatos vagyok én is.

Forró kaját már sikerült nekünk is kifogni, egy falat kaja volt ami nem hűlt ki Isten tudja hogy hogy, már az egész tál kaja hideg volt..

2011. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy kicsit túlaggódónak tűnsz, ezek még nem balesetek, én ilyeneket meg sem jegyzek, igaz két fiam van ,úgyhogy naponta kapom a kiképzést, igazi rosszcsontok, a nagyobbikat van, hogy egy nap több kisebb baleset is éri, 1-2 kék folttal mindig bővül a repertoár.Lazíts egy kicsit és ne csinálj ebből problémát:-)
2011. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jajj nagyon aranyos vagy,ne haragudj,hogy ezt mondom,de olyan jót szórakoztam.Ne gondold,hogy rosszat akarok neked és a babádnak,de mintha magamat olvasnám.Én is mindig bénázok valamit.Nem lesz semmi baja a babádnak.Két gyermekem van,a nagy már nyolc éves,a pici 19 hónapos és nagyon jól bírják a kiképzést.
2011. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

jujj, épp valamelyik nap ejtettem valamit a fejére, de már nem emlékszem, mit. Meg is hökkentünk mindketten:)

Egyébként nem szoktam ennyit bénázni, mint te, de kisebb balesetek nálunk is vannak:)

2011. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Náluk a legtöbb baleset úgy történt hogy ott állt valaki a lányunk mellett! :)

Pl az apjával a játszótéren kézen fogva (csak apa nem gyakorlott és hagyja hogy a gyerek fogja az ő kezét...)

Így egyszer elengedte, majd zsupsz bele a sárbe nyakig!Soha nem volt még ilyen retkes a gyerek! :) Még az orrából is a sár jött!

Mellettem is elesett valamelyik nap!Geronazzó Máriásra dagadt a szája! :) Az apja csak nevetett, mert előző nap meg szájba rúgott a lányom és én is Geronazzós voltm :)


De nálunk is koppant már a feje az ajtófélfába, ölben!

Vagy karmoltam meg véletlenül annyira rúgkapált pelenkázáskor!

Majd mikor elindul... az első hét nálunk arról szólt hogy mint akit agyonvertek olyan volt a kis arca!Nem hagyta hogy fogjuk (örült hogy megy) és mindennek nekimant fejjel!És meg vihettem pont az orvoshoz :)

De mi sokat vagyunk gyerekek közt és minden gyerkőcnek vannak ilyen kék-zöld időszakai...


Ne aggódj!Megvigasztalod és kész, vagy később már el is viccelheted!Ha nevetsz rajta Te is egyet valószínű Ő sem fog sírni!Meg ha majd elesik akkor is Te ne ijedj meg (majd késsőbb edződsz) és akkor ő is csak felpattan és megy tovább :)


15 hós kislány anyuja!

2011. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kislányom egyszer felborult a székkel.Pont ott álltam mellette,így nem lett baja...akkor még.Persze sírt,mert megijedt én meg felkaptam, hogy nincsen semmi baj ,és azzal a lendülettel bevágtam a fejét az ajtófélfába.Most röhögök itt miatta de akkor én is sírva fakadtam.
2011. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!