Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Holnap akarjuk...

Mit tegyek? Holnap akarjuk tartani a lányom 1 éves szülinapját de mára lebetegedet?

Figyelt kérdés
Már minden kész van, a vásárlás, a fözés nagy része, a lerendelt torta meg minden ami kell, erre fel köhög és nagyon folyik az orra is.A vendégeink közt sok a gyerek, mit tehetnék, adjatok tanácsot
2011. febr. 25. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
én felhívnék minen anyukát, hogy ez az ábra, mit szólnak hozzá és hogy zavarja e őket... ha nem lázas akkor nincs nagy betegség, attól még mehet a buli, de azért a szülőket illene figyelmeztetni, hátha van köztük óvatos anyuka... érted... :-) boldog szülinapot a picinek!!
2011. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elhalasztanám. Torta, sutty a fagyasztóba. Milyen szülinap az, ha nem élvezheti, mert beteg?
2011. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jó a lányod közérzete, nem lázas, akkor szerintem tartsátok meg, csak tényleg szólni kell a többi anyukának. Még javulhat holnapra, sok c vitamin, orrszívás hátha segít. Jobbulást!!!
2011. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is pont a szulinapjan betegedett le. Mi halasztottunk sajnos mert szegenykem csak aludt. Ez a babadtol is fugg mennyire lesz kedve holnap. Az en kisfiam csak oda akart bujni hozzam es szunditani. Igy en nem akartam zajt, gyerekeket es tenleg az sem jo ha a tobbi gyerek elkapja. Mi 1 hetet halasztottunk. Szerencsere nallunk csak szendvics volt betervezve meg salatak, kis sajtos pogacsa, uditok... tehat ilyen hideg talak amit lehetett halasztani. A salatat meg a szendvicsnek valot megettuk hetkozben es masik hetvegere osszedobtem ujjat. Tortabol ketto lett mert a mienk tejszinhabos volt es azt nem akartam fagyasztani meg sokaig tarolni. Ugyhogy lett megegy torta. En dolgozom ugyhogy par szeletet hoztam a koleganoimnek is igy elfogyott. Nallunk csak a torta banta mert masikat kellett venni, mindenki megerto volt. :)
2011. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szegénykém!!! Persze első a gyógyulás. Én nem szeretném, ha beteg lennék, és itt nyüzsögnének körülöttem az emberek. Gondolom, ez egy 1 éves kisbabát még jobban megvisel. Másrészről, meg én sem szeretném az influenza idején közösségbe vinni a babámat (szintén 1 éves), pláne, ha még beteg is van köztük. Lehet, hogy még pár anyuka így gondolkodik. Tényleg hívd fel őket! Mihamarabbi jobbulást és boldog szülinapot a kislányodnak!
2011. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, felhivtam pár anyukát és azt mondták nem zavarja őket, mert a gyerekeik már nem anyira kicsik mint az enyém, halasztani nem nagyon tudom, tényleg sok mindent vásároltam.De a jó hir az h a lányom nem lázas , és a kedve is nagyon jó, ha holnap is igy lesz akkor mindenképp mgtartjuk.Ha meg betegebb lesz akkor nem tudom mit csinálok... de a köszönöm a válaszokat!!!
2011. febr. 25. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!