Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tud simán elaludni...

Miért nem tud simán elaludni a babám? Van jó tippetek?

Figyelt kérdés
Babám azt szokta csinálni, ha fáradt nagyon nyüglödik. Egy idö után, ha nem csinálok vele semmit, ez átmegy keserves üvöltésbe. Újszülött kora óta ezt csinálja, aztán rájöttem, hogy ha paskolom a popsiját sírás nélkül elalszik. Nem csak este de nappal is így kell elaltatnom, különben képes egy órát végigsírni. Miért csak ettöl alszik el? Szeretném leszoktatni róla, de hogyan tegyem? Van jó tippetek?
2011. febr. 25. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg csak addig paskolgatni még megnyugszik és ne addig még el nem alszik. Biztos el kell ezzel kicsit játszadozni de utána megszokja hogy egyedül kell elaludnia.
2011. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen ezt megpróbálom:))
2011. febr. 25. 11:30
 3/3 krisztivan ***** válasza:
Mintha én irtam volna.Nálunk is paskolás ment 5 hónapos koráig,ami odáig fajult hogy óránként kelt éjszaka is és csak paskolva aludt vissza.Próbáltam több módszert is de semmi nem érdekelte.Egyszer este betelt a pohár és azt mondtam neki(21.00-kor aludt el,22.00-kor ébredt előszőr)hogy most addig sírsz amig el nem alszol!Megmakacsoltam magam és képes lettem volna kitartani ezt érezhette a gyerekem is mert 5 perc sírás után elaludt.Két éjszaka még megébredt,felsírt de nem szóltam hozzá és pár perc múlva vissza aludt.Ennek már egy hete.Alszik nappal is egyedül,de lehet hogy kellett hozzá az Ő idegrendszeri érettsége is.
2011. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!