Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumizós gyerkőcötöknek összese...

Cumizós gyerkőcötöknek összesen hány játszó/nyugtató cumija volt?

Figyelt kérdés
17 hónapos a fiam, most számoltam össze, hogy eddig 11 cumija volt. De most megint vennünk kell, mert megint kiharapta az egyiket, és neki 2 kell egyszerre, mert csak úgy alszik el, ha nála van mindkettő, és cserélgeti.
2011. febr. 24. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van 8,mire kiderült,hogy csakis a gyógyszertári,cseresznye alakú,legolcsóbbat fogadja el :)
2011. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most kettő van, mindig párosával vettem, ez a 3. garnitúra.

Nem volt külön játszó és nyugicumi.

Illetve nagyon picinek volt az első, úgyhogy összesen 7

2011. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
másfél éves, jelenleg 5 van forgalomban, de ha összeszámolom tutira volt már neki 15 eddig. sajnos volt olyan is ami kidobott pénz volt, mert fogadta el, nálunk is csak egy tipus jön be
2011. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most számoltam össze megint, nem is 11, hanem már 13-nál járunk.


Ő csak a MAM-ot fogadja el születésétől fogva.


A kismama csomagban volt egy, abból a méretből vettünk akkor még egyet, hogy legyen, ha elhagynánk, vagy éjjel keresnénk. Akkor vettünk neki egy Nuk-ot is, de azt nem fogadta el.


Utána váltottunk egy méretet, meg a MAM akkor felkért egy tesztelésre, ők is küldtek egy cumit, igaz, azt vissza kellett küldeni egy idő után (most láttam azt a fajta cumit a Corában, amit teszteltünk, 1200Ft körül van, jó drága).


Kipróbáltuk a DM saját márkást is, abban alapból 2 van egy csomagban, egy darabig el is fogadta, de aztán már nem kellett neki.


Vettünk a fogzáskönnyítős MAM-ot, 2-t abból is, kirágta mindkettőt.


Aztán vettünk egy olyat, aminek csak egy lepke formájú fogantyúja van, szóval nem tömör, de eltört.


Majd vettünk egy 6+osat, kiharapta.


Most 2 éjszakai MAM-ja van, de most vettem észre, hogy az egyik megint lyukas.


Nyáron remélem már le tudom szoktatni, igaz ő inkább csak alváshoz használja, de akkor kell a 2, hogy tudja cserélgetni, míg el nem alszik.

2011. febr. 24. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:

1 éves a kisfiam. Nálunk eddig 8 cumija volt.

Most kettőt használ. Mindig párba veszem.

Nálunk csak az Aventosat fogadja el.

2011. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!