Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen zenét hallgattok...

Milyen zenét hallgattok babátokkal? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma 10 hónapos, és mindenevő..:)) Reggel 8-9-ig rádiót hallgatunk, ha valami jó zene szól, még táncra is perdül..:) (persze ez inkább a roggyantós tinci-tánci)
2011. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam is mindenevő. Régóta a Diákkislány c. népdalra alszik el, azt énekeljük neki apával. Délben pedig a VH1 csatorna szól, azon alszik el, de ő is nagy "táncos", ha nem alszik, és zenét hall, már "nyomja" is. Nagyon cuki. :D
2011. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5 hónapos kora óta rendszeresen hallgatunk zenét, a rajzfolmslágerek, Halász Judit, Kaláka, 100 folk celsius cd-k nagyon mennek. MOst másfél, de még mindig imádja, és táncol is rá.
2011. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2 éves (lesz) lányom kedvenc száma:

http://www.youtube.com/watch?v=zSgmGqWqoxw

de csak Bárány A. féle átdolgozás jön ben neki, az eredeti nem, arra nem tud tombolni.


Kiabál a kocsiban, hogy Anya rédió, utca-utca:-)))

2011. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

előző

Azt hallgat amit mi, leginkább a volt Rise Fm-et (88.1) vagy amit a bátjya (ő most állandóna Hungáriát hallgat)

egyszer beraktam neki gyerekdalokat, nem igazán tetszett neki.

De a blues zenét is csípi.

2011. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Eddig gyerekdalokat hallgattunk, de úgy veszem észre, hogy már unja, 2 éves.

Azt hiszem lassan elkezdjük a Kispál albumokat sorra venni. :-)

2011. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én első fiammal, aki most 3éves, korán elkezdtem hallgattatni rock zenéet, amit én is szeretek- de nem ilyen durva metál zenét, csak RedHot Chilli peppers-t és Metallicát és ezt a kettőt nagyon szereti a mai napig.

Egyébként csak próbálgattuk, hogy tetszik-e neki, és ez a kettő tetszett, és a DIDO lemezét is szereti még.


Ezenkívül gyerekdalokat is hallgattunk vele, zeneovit, tavaszi-téli ünnepes van meg hát ezeket nagyon szereti. Most angol dalos cd-ket és a helen doronos angol cd-ket hallgatjuk, mert most az jön be neki.


Kicsivel 9hós a zeneovi megy nagyon.

:-)

A kispált is szereti..... :-S

2011. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekünk is van zeneovi, meg sok Gryllus, de igazán nem érdekli, csak, ha én is éneklem. 6 hós
2011. febr. 24. 20:29
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, meg apa gitároz, énekel neki, én meg furulyázok.
2011. febr. 24. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!