Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen zenét hallgattok 2 hós...

Milyen zenét hallgattok 2 hós babátokkal? Az enyém oda van a zenéért, de már unja azt a 2-3 lemezt ami nekem van. Ajánlanátok valamit?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, ezt


[link]

2010. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bújj, bújj zöld ág.Az enyém imádja.Minden nap hallgatjuk.Igaz, ovisoknak való, de nagyon jó.
2010. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Halász Judittól van három albumunk, 100 folk celsiustól kettő. Ugyan dvd, de háttérzajnak is nagyon jó: Halász Judit: Csiribiri (ez koncertfelvétel), Mesék, mondókák (minimaxos dvd). Mi még Nox-ot szoktunk hallgatni, főleg az Örökség c. albumot (magyar népdalok modern köntösben). Ha meg nagyon unjuk (főleg én), akkor csak énekelni szoktam, gyerekdalokat, népdalokat.
2010. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A rossmannba lehet kapni babáknak való cd-t két fajtát is,és ugy emlékszem 590ft,szerintem majd nézd meg,illetve van egy gyerekdalos dvd is,az meg 990ft,próbáljátok ki azt is!Szerintem nagyon jók!:)
2010. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ez a sláger hónapok óta:

[link]

Bár most már 9 hónapos a lányom, de még most is szereti.

2010. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most látom, hogy az első válaszoló be is linkelt egy oldalt, ahonnan le lehet tölteni. :) Hallgassátok meg, hátha Nektek is kedvenc lesz. ;)
2010. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a 2 hónaposod unja, hanem te :D

Mi Halász Juditot szoktunk hallgatni, 15 hónapos :)

2010. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Valóban én unom...:)
2010. márc. 2. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!