Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagyon hideg a padló, nem...

Ha nagyon hideg a padló, nem fog felfázni?

Figyelt kérdés
4. emeleten lakunk,de olyan hideg a padló,mintha a pincében lennénk.A fiam csúszik-mászik a padlón.Van rajta harisnya,vastag zokni,nadrág.De a férjem azzal üldöz,hogy reumás lesz a gyerek.Mit adjak még rá?
2011. febr. 24. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit! Nem fog felfázni, megfázni. Nem kell túlöltöztetni,mert csak beizzad, nem lesz ellenállóképessége. Családi házban lakunk... parketta és járólap van z egész házban... a gyerekeim zokni+ nadrág párosításban voltak,mióta kúsznak-másznak... Soha egyik se fázott fel, egyik se reumás :) pedig 3 már kamasz :D
2011. febr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nalunk is hideg a padlo, es pont ugyanugy oltoztetem a fiam, mint te. Igaz nalunk nagy feluleten szonyegek is vannak.
2011. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is hideg a padló, pont így öltöztetem mint te. A lábára adhatsz kis mamuszt vagy benti lábbelit, max. ennyi elég. Nem lesz semmi baja, hidd el.
2011. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennél többet tényleg nem tudsz adni rá, max majd ha elkezd felállni, házicipőt, kisszandált. Amúgy meg, én nem szívesen engedtem babámat a konyhakőre amikor még csak mászott, amikor kúszott meg pláne nem. A nappaliban voltunk, parketta+szőnyegen. Van abban vmi amit a férjed mond, próbáljátok csak ki egyszer, milyen egy álló napot lenn tölteni. Tegyél alá szőnyeget, habszivacsot, vagy plédet, hogy ne a hideg kövön tapicskoljon.
2011. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!az a baj,hogy folyton jön utánam,a konyhába nem tehetek alá szőnyeget.próbálom a parkettán tartani,de sokkal érdekesebb kint a kövön.
2011. febr. 24. 11:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk az egész lakás járólapos és baromi hideg. Én is félek, hogy felfázik, de mindenki azzal nyugtat nem fog.

Túl öltöztetni nem szabad mert a levegő meleg, de vékonyan sem mert a padló hideg..Nehéz ügy..

Amit én adok rá: hosszú ujjú body+hosszú ujjú felső, harisnya+nadrág+szilikon talpú zokni. Ez utóbbi mert már járogat.

2011. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!